Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ők sem érdemlik meg a halálbün...

Ők sem érdemlik meg a halálbüntetést?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 3. 15:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy vagytok vele, de nagyobb büntetés az, ha valaki egész életében egy méterxméter-es lyukban rohad, minthogy gyorsan "túlessen" az egészen.
2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen elvetemült állatokat, akik ilyen aljas bűncselekményt követnek el, miért nem bízzák a nép kezére?Így legalább a hasonszőrű gyilkos hajalmú állatok kiélhetnék ezeken az abnormális ösztöneiket és bűnözőt gyilkolnának, nem például gyermekeket és egyéb ártatlan embert (remélhetőleg).
2012. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

"Az ilyen elvetemült állatokat, akik ilyen aljas bűncselekményt követnek el, miért nem bízzák a nép kezére?"


Pakisztánban egy gyereket is gondolkodás nélkül meglincsel a "nép keze", ha csak a gyanúja felmerül, hogy meggyalázza a Koránt, nem rég volt egy ilyen eset.


Azzal pedig ne gyertek, hogy ez Magyarország, mi többek vagyunk. A csőcselék itt is csőcselék, az egy tömegbe verődött, lázongó emberek itt sem intelligensebbek.

2012. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
28%
Hol élsz te?! Egyszer egy méteres cella élete végéig? Egy fenét, luxusbörtön, minden jóval, akár évtizedekig. Én minden gyerekgyilkost a nép kezére adnék, tépjék ízekre a mocskos állatot. Ha meg nő, másszanak rá, amíg mozog. Ez a pi* se érdemel mást.
2012. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Halálbüntetés? Ilyen könnyen ússzak meg? Na azt nem. Bedugni őket egy kis cellába és hagyni, hogy a cellatársaik minden nap megverjék, megalázzák, megerőszakolják őket.

(Nem véletlen, hogy a gyerekgyilkosok, molesztálok hamar öngyilkosok lesznek a börtönben. Még a bűnözök sem tekintik őket embernek.)

2012. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
61%
A halálbüntetés nem megoldás! Ugyanis aki bűnöző, annak teljesen mindegy hogy leül 50 évet vagy kivégzik. Az USA-ban sincs a halálbüntetésnek visszatartó ereje. A halálbüntetés nem más, mint a szemet-szemért, fogat-fogért elv, ami már elavult.
2012. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
50%

"Pakisztánban egy gyereket is gondolkodás nélkül meglincsel a "nép keze", ha csak a gyanúja felmerül, hogy meggyalázza a Koránt, nem rég volt egy ilyen eset. "


Az már túlzás, fanatizmus.Én a legaljasabb gyilkosok kézreadására gondoltam.És nem gyermekkorúakra.

2012. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%
Ez a mocskos p* a legalja kategória. Primitiv, nem írom le, miféle náció lehet. És hol volt vajon "apuci", aki állítólag szerette a gyereket? Az is hazudik!
2012. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%

"Én a legaljasabb gyilkosok kézreadására gondoltam.És nem gyermekkorúakra."


Ha a csőcselékre akarjuk bízni a dolgot, akkor ne válogassunk vagy mindenkit vagy SENKIT!

2012. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
34%

"Előtte sem volt halál büntetés, MÁS nemzetközi egyezmények okán. Nem tudom ki terjeszti ezt az EU marhaságot."


Tudjuk. Viszont ezen egyezmények felmondásához ki kellene lépni az EU-ból....


[link]

2012. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!