Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatkozhatok a kiegészítésben...

Hivatkozhatok a kiegészítésben írottakra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az "Astoria" (kereszteződés) név nem hivatalos. Ha rendőrség felszólítt egy demonstráció alkalmával a terület elhagyására, a fenti irány megjelölésével, és én nem teszek eleget. Elfognak. Hivatkozhatok rá, hogy nem tudtam merre van?
2009. aug. 11. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítteném azzal, hogy nem vagyok budapesti.
2009. aug. 11. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinrem nem.A törvény nem ismerése nem mentség.Ez erre az esetre is érvényes.Különben is,ha valóban eleget akarsz tenni a felszólításnak,akkor arra kellene menned,amerre a többiek.
2009. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, de a többi sem megy "arra".

Köszönöm a válaszod!

2009. aug. 11. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz meg egy rendőrt,hogy merre van az Astória.
2009. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, ha kötözködni van kedved, akkor megteheted, de utána ne sírjon a szád, ha rövid úton bevágnak a rabomobilba...
2009. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lol.

Érted, ha értelmi fogyatékosok gyülekezete, akkor elfogadják indoknak.

Egyébként meg a törvények nem kőbe vésett szabályok, hanem általános elvek, amikhez tartani kell megad, és ÉRTELMEZNI, a saját helyzetedre átültetni. állam bácsi feltételezi az állampolgáraitól, hogy tudnak olvasni, és van annyi iq-jük, hogy értelmezzék a szöveget. nem lehet ilyen nyilvánvaló h*lyeségekkel védekezni, hogy most jöttem a marsról, azt se tudom, mi a nevem, ezért öltem meg pistát a szomszédból.

2009. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!