Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » El-e bírja venni az apa a...

El-e bírja venni az apa a lányát az anyjától?

Figyelt kérdés

Elvált szülök vagyunk.Én nevelem a gyereket a bíróság nekem ítélte.Kapom a szociális segélyt és a családi pótlékot a gyerek után.És még dolgozok is.Igaz nem sokat keresek de keresek valamennyit.Jó élünk már ahogy lehet.A gyerek 10 éves.Most azt mondta az apja hogy el akarja tőlem venni a lányunkat mivel ö többet keres sokkal mint én.

Kérdezem el-e bírja venni tőlem?


2012. nov. 2. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" az a szempont, hogy hol jobb a gyereknek. "


Nem attól függ, hogy hol jobb a gyereknek, hogy mennyi pénze van az eltartónak.

2012. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2012. nov. 2. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es, és szerinted ezt én mégis hol állítottam?

Tisztában vagyok a szempontokkal, jogász vagyok, de azért köszönöm a felvilágosítást...

2012. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as


Az anyukának az a problémája, hogy az apa többet keres, és attól fél, hogy EMIATT veszíti el a gyerekét. Ha jogász vagy, akkor gondolom nem olyan nehéz értelmezni a Kérdező problémáját.

2012. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" jogász vagyok, de azért köszönöm a felvilágosítást"


Ja, és ha már így belementünk, hogy ki kicsoda, akkor én közgazdász vagyok, de tanultam jogot is. De a Kérdező fennálló problémájához ennek semmi köze.

2012. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!