Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki volt már börtönben vagy...

Ki volt már börtönben vagy fogdában?

Figyelt kérdés

Hát ne tudjátok meg ,ott milyen rosz,én őrízetben voltam 72 óráig mx,de nem voltam ott 72 órát csak 40-42 óra körül,tehát 2 napot,aztán tárgyalás és sipirc haza.

Hú de ott 2 nap olyan volt mint szabadon egyhét.



2012. okt. 6. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
87%

Szia, Én 1,5 évig voltam előzetesben, ami sokkal rosszabb, mint a börtön! Ennyi idő alatt "Sikerült" rájönni, hogy semmi közöm a dologhoz, és az exem tényleg szerelemféltésből és bosszúvágyból vallott rám, mert elhagytam. Ezért inkább beismerte egy (nagyobb volumenű) ügyét, csak hogy engem rács mögé tegyen! Na ez a szívás! Ráadásul külföldön éltem, ott és itthon is jó egzisztenciával rendelkeztem, "rendes", "jómódú" családból származom (ahogy mondani szokták) és egy szombat hajnalban elvittek a külföldi lakásomból egy ottani előzetesbe, majd 1 hónap után hoztak haza repülővel, bilincsben végig a Ferihegyen... 1,5 év alatt "rájöttek", hogy hibáztak, kiengedtek és kezdhettem elölről az életem 26 évesen. Amit addig elértem, mindenem oda lett. Kijövetelem után kénytelen voltam anyámhoz vissza menni (ahonnan menekültem 18 évesen) és volt 3 váltás ruhám. (Kint pedig 2 szobányi gardróbom volt a lakásban, fullon felszerelve... stb ) De nem is az anyagi veszteség fáj, hanem a meghurcolás, lejáratás, ugyanis gyilkosnak állított be, hogy én ott voltam egy adott helyen. Na most bizonyítsa be valaki, hogy x évvel ezelőtt egyik hónap egyik napjának estéjén merre volt vagy merre nem. Arra sem emlékszem mit ebédeltem 3 napja! Ráadásul nő vagyok, ezért duplán erősnek kellett lennem, hogy ne csavarodjak be az a 1,5 év alatt. Bár azóta talpra álltam, vállalkozásom van, dolgozok napi 14 órát, ugyan úgy becsületesen élek, de még így is sokszor veszem észre, hogy a hatása alatt vagyok! Szerintem ezt sosem lehet elfelejteni....

Most volt az I.fokú tárgyalás, ahol felmentettek!


Ha valaki volt hasonló helyzetben, örülnék ha írna.

Kártérítésre mennyi esélyem van? Nem nyugszik meg a lelkem ha nem kapok. Nyilván a nagy anyagi károm sem utolsó hátrány, de elsősorban a lelki és erkölcsi.

ÜDv,

anonim

2012. okt. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!