Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki volt már börtönben vagy...

Ki volt már börtönben vagy fogdában?

Figyelt kérdés

Hát ne tudjátok meg ,ott milyen rosz,én őrízetben voltam 72 óráig mx,de nem voltam ott 72 órát csak 40-42 óra körül,tehát 2 napot,aztán tárgyalás és sipirc haza.

Hú de ott 2 nap olyan volt mint szabadon egyhét.



2012. okt. 6. 19:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

H Amikor beb@szták hozzám a 2 bűnöző cigót,amit fentebb írtam akkor az egyik azt mondta a parancsnoknak,hogy őt ne engedjék ki csak soká.


Mer parancsnok úr itt jobb mint a uccán botorkálni,itt van ingyen kaja,zuhanyzás kérem ne engedjenek ki engem innen eggy darabig,itt jobb mint a uccán parancsnok úr.


Nagyjábol ez is volt,de én aligvártam ,hogy ki hozzanak onnan és majd hazaaaa...

2012. okt. 6. 21:44
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Látogatóként nagyon sok börtönben voltam már.

És mielőtt bárki megjegyzést tenne: jogász vagyok, szóval nem rokonokat látogattam. :)

2012. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, örülünk, hogy jó társaságban voltál. Amúgy érintetlenek még a nyílásaid?
2012. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Még főiskolás koromban jogi ismeretek óra keretében voltunk látogatóban a Budapesti BV-intézetben. Jófej tanárunk volt (mellesleg büntetőbíró), hogy megszervezte a börtönlátogatást, egyszer azért jó volt látni belülről, milyen egy börtön, illetve fegyház.
2012. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem,hogy csücsült és ő is megtudta,milyen priccsen aludni,de ezekszerint nem. Jogász... Mi az a jogász?

ügyész vagy mi ki?

2012. okt. 6. 21:51
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Tudod, a jogász, az olyan, mint a piros ász meg a makk ász, csak ha kétszer mondanak rekontrát, akkor az lesz az adu és üti a másik kettőt.
2012. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Engem krumpli pucolásért tartóztattak le. Akkoriban még nem volt krumplipucoló, késsel kellett pucolni. Sajnos túl vastagon pucoltam, ezért lesitteltek 2 év 3 hónap 5 nap 21 óra 43 perc 0,36 másodpercre. Hihetetlen, de igaz. Filmet is akartak rólam forgatni, ezzel a címmel: Egy krumplipucoló elméje.
2012. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 VVMMvvmm ***** válasza:
84%
Mondjuk én dolgoztam börtönben mint nevelő...
2012. okt. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

Én vagyok a "jogász". Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni. Jogász a végzettségem.

Jelenleg pedig ügyvédjelöltként dolgozom.

2012. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hol pucoltad azt a krumplit, meg hányban ?!!
2012. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!