Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehetne ezért jelenteni?...

Fel lehetne ezért jelenteni? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál menstruációs problémákkal,megnagyobbodott petefészekkel többször is voltam,mindig elküldött,hogy a stressztől,gyógyszerektől van,ki nem vizsgált,leletet nem adta kézhez,most odaadta aláíratni.Észrevettem,hogy teljesen más dolgok vannak ráírva,mint a panaszaim,erős vérzés,hosszú menstruáció,UH-lelet minden egyes vizsgálatnál-megjegyzem,egyszer csinált UH-t.Meg hasi műtétről is ír a leletben,ami nekem sose volt.
2012. aug. 8. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
betegjogi képviselőnél feljelentheted, de nem biztos, hogy megéri vesződni vele, inkább keress egy másik dokit, aki valóban megvizsgál, megfelelő diagnózist ad
2012. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem vizsgált, akkor minek mentél továbbra is ehhez az orvoshoz.

A most megmutatott leletek esetében miért nem szóltál az orvosnak, hogy ez NEM TE vagy, akinek a leletei elötted vannak?

Ha nem a te eredményeid, akkor remélhetöleg nem irtál alá semmit (habár ilyenröl még nem hallottam, hogy a betegnek alá kellene a saját leleteit irni - elvégre ö nem felelös ezekért)

Ha szerinted nem megfelelö módon lettél kivizsgálva, az NEM ok semmiféle feljelentésre, föként, hogy igen nehéz lenne bizonyitani, hogy mi történt a vizsgálatok során - elvégre nem valószinü, hogy mások is jelen voltak, tehát nincsenek tanuk se melletted, se ellened.


Ha nem vagy megelégedve, akkor keress másik orvost és el van intézve a dolog.

2012. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már kerestem másik orvost
2012. aug. 8. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a kérdező TB biztosítása alapján műtött meg mást.
2012. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!