Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Véletlenül kétszer utalták át...

Véletlenül kétszer utalták át a fizetésem. Lehet belőle valami bajom, ha nem adom vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemről van szó, és ez az összeg csak pár nap után járt amit a felmondási idő alatt abban a hónapban még le kellett dolgoznom, nincs az egész húszezer forint sem. Ezt utalták el kétszer is, most pedig kérik vissza. Gondolom azért tévesztették el, mert ilyen kevés pénzről van csak szó. Ez egy nagy multicég egyébként. Vissza adjam?

2012. júl. 26. 10:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Nincs semmilyen hiba a jogszabályokkal. Természetes kellene legyen a visszafizetés. Vagy szerinted az igazságos, hogy a semmiért fizettek, még ha az tévedésből is történt?"


Szerintem az az igazságos, hogy mindenki a saját hülyeségéért felel.

2012. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem az az igazságos, hogy mindenki a saját hülyeségéért felel."


Akkor legyél már annyira hülye, és utalj át nekem pár milkát.

2012. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kifejezettem ők kérték, hogy fizessem vissza. Én észre sem vettem volna amúgy.
2012. júl. 29. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!