Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes feljelenteni a csalóka...

Érdemes feljelenteni a csalókat? Vagy inkább fizetési meghagyás?

Figyelt kérdés

3000 ft-al megrövidített egy nőszemély,jó,nem kellett volna előre utalnom,és nem csak engem vágott át.

Érdemes feljelenteni?



2012. jún. 26. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen! Sosem fogja abbahagyni, ha mindig megússza.
2012. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nincsen papír, nem számít semmit sme
2012. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

van papírom az utalásról.

És az emailek.De hallottam olyat is,hogy az nem is számít megfelelő bizonyítéknak.

2012. jún. 26. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
elméletileg emaileket meg chat üzeneteket azért nem számítják megbízható forrásnak, mert "bárki" ülhetett ott...
2012. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Dehát leírta benne a számlaszámát mindent.

Bár...bárki kreálhat ilyen emaileket,ez is igaz...Ennyi erővel akkor mondhatja,hogy én csináltam az emaileket,mert nem voltam elégedett a termékkel?Nemár:/

2012. jún. 26. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy másokat is átvágott? Ilyen nyíltan csinálja? Valamire előre kérte a pénzt aztán meg eltűnt? Nagyon bosszantó ha vki ilyen pofátlanul átvág, tudom, csak próbálom kideríteni h mennyire volt szándékos.

Próbáltad tőle mailen megtudni hogy mi történt vagy miért tette? Mert az is előfordul h ilyen szétszórt valaki, de ha szándékos, az más. Válaszol még a mailekre? Írhatnál neki (nyugodt hangvételű levelet), hogy jogi útra tereled az ügyet és a bírság többe fog neki kerülni mint 3000. Kíváncsi vagyok hogy reagálna.

2012. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ugyanazzal a termékkel húzott be engem és még 2 ismerősömet.De ez uyge nem azonnal derült ki.

Előre utalással fizettem,termék meg sehol.

Az email címét már megszüntette,nem létezik.

Lehet én vagyok egy oltári nagy marha,de ki tudja miért csinálta...

2012. jún. 26. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem győzik hirdetni.Soha senkinek ne utaljon senki előre pénzt.És mégis...

3000 Ft-al sehová nem tudsz fordulni,hidd el szóba sem állnak veled.Ez egy olyan piti összeg,hogy még talán jegyzőkönyvet sem vesz fel a rendőrség.

2012. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos igaz h ilyen "kis" dolgokkal nem nagyon foglalkoznak. De ez elég gáz h külön mailt hoz létre és vág át embereket 3000 ft-ért. Ennyi erővel találhatna munkát is talán. Van honlapja vagy ilyesmi? Vagy csak valahol láttad a hirdetését
2012. jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak láttam egy ilyenekkel foglalkozó oldalon.
2012. jún. 27. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!