Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak névvel lehet "feljelenten...

Csak névvel lehet "feljelenteni" egy kocsmát?

Figyelt kérdés

Össze-vissza tart nyitva, eredetileg valami tízig van nyitva tartása, de most még fél egykor is megy a tuc-tuc, előtte vihognak, kiáltoznak.. A háztömb garázsában van a kocsma én fentebb lakok, de még így is azt hittem, hogy az ablakomban megy a buli, ez borzasztó!

Tudom, hogy aláírás gyűjtés meg ilyenek, de erre a helyre nagy bmw-s furcsa alakok járnak leginkább, nem is értem mit keresnek folyton egy ilyen lakótelepen, ehhez szerintem senki nem merné a nevét adni, hiába zavar, és én sem...


2012. febr. 25. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
miért kéne név? tárcsázd hogy 107,mer hangoskodnak pár méterrel odébb és kész,kijönnek ha nincs semmilyen engedély elzavarják onnan a népet.
2012. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
név nélkül is be lehet.
2012. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!