Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek azzal aki bejön...

Mit tehetek azzal aki bejön az udvaromba, és rajtakapom hogy matat, piszkálódik, esetleg kifelé tart és nála van ami az enyém?

Figyelt kérdés
ma hajnalban bejöttek az udvarba és kivéreztették tíz kicsi kacsánkat, (ugy ahogy kell a kacsát) ebből nyolcat elvittek. (az ottmaradt kettőn látszott hogy vágták meg őket) nem is voltak vágásérettek. az indulat az megvolt. fogalmam sincs mit tettem volna ha ratakaptam volna őt. (V. őket)
2009. júl. 7. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, aki a kerítésen átjön én megyek rá és elintézem... ha elkapom úgy megverem, többet nem jön be. Majd kihívom a rendőrséget. Persze való igaz, amit előttem írtak még téged hurcolnak meg, ha bántani mersz valakit, aki a portádra ment. De szerintem megérdemli, bárki bármit mond! Én se megyek be máshoz, nem mászok át a kerítésen, nem török be. Ülök a seggemen és ha kell valami dolgozom, hogy a pénzből megvehessem. Akinek ez nem tetszik haljon meg (minthogy raboljon).

Kell egy nagyon jó ügyvéd és ennyi.

Én nem hagynám annyiban a dolgot soha. Egyébként leütheted vagy ilyesmi, amitől nem lesz nagy baja. Mert azt mondod rád támadt, csak magadat védted, amennyire szükséges volt. De ha a házba jönne be valaki éjjel akkor meg rögtön szúrnám bele a kést a nyakába.

Szerintem jó ötlet egy sokkolót alkalmazni, azzal nem ölöd meg viszont amíg a rendőrök kiérnek addig nem megy sehová.

Nem vagyok egyébként erőszakos, de szerintem fel kell lépni a bűnözők ellen, mert a külföldi ismerőseim is rajtunk röhögnek, hogy itt milyen törvények vannak.

2009. júl. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Agyonvered mindet, köveket kötözöl rájuk és beledobod mindet a Dunába. Nem a kacsákra gondolok...
2009. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Most még semmi.Ha törvénytmódosítanak, akkor sokat.Addig is egy nagytermetű fekete kutya.A tücskök rettegnek az ilyesmitől.
2009. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A kuvasz és a boxer kifejezetten szereti a "nemazidénbarnultakat"! Szereti megkóstolni őket! :)
2009. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kutya legyen beoltva különben olyan büntetést húznak rád, hogy öröm lesz nézni...
2009. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákat megmérgezik a mokkák, ha nem bírnak tőlük "bemenni"
2009. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

igen a munkatársam is kutyát ajánlja. ha valóban lesz kiskutyája, akka kaukázusi farasölő + dobberman keverék lenne. (felajánlotta.) de az a baj ezzel, hogy nem tudok, nem tudunk vele sokat foglalkozni. sok időt köt le a munkám. sokat vagyunk távol. és tényleg az orkok mérgezik a kutyákat. előzőt is megmérgezték. meg van valami kutyasíp is ami tehetetlenné tesz bármely kutyát ha nem süket. a kutya dolgot meg itthon leszavazta anyukám. de átgondolandó azthiszem.


akkor egy alapos önvédelem akkor simán bevethető. ...

2009. júl. 8. 22:10
 18/19 anonim ***** válasza:

bármilyen védelmi intézkedést csináltok, mondjuk kutya, legyen kitáblázva lehetőleg rajzzal, és külön kiemelve mennyire veszélyes.

A rajz azért kell, mert a végén még arra hivatkodik a raj hogy nem tud olvasni, mint szegény bácsinál, aki áramot vezetett a kerítésébe.

Megverni őket nem jó ötlet, mert az egész család ott fog rajzani...

tégy feljelentést mindenképp, akkor is ha még szabálysértésnek sem veszik. maradjon nyoma, lehet hogy jó lesz egy újabb alkalomnál.

2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Asszem mostmár átvághatod a torkukat.Arányos önvédelem.:)
2010. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!