Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek azzal aki bejön...

Mit tehetek azzal aki bejön az udvaromba, és rajtakapom hogy matat, piszkálódik, esetleg kifelé tart és nála van ami az enyém?

Figyelt kérdés
ma hajnalban bejöttek az udvarba és kivéreztették tíz kicsi kacsánkat, (ugy ahogy kell a kacsát) ebből nyolcat elvittek. (az ottmaradt kettőn látszott hogy vágták meg őket) nem is voltak vágásérettek. az indulat az megvolt. fogalmam sincs mit tettem volna ha ratakaptam volna őt. (V. őket)
2009. júl. 7. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Röviden Semmit nem tehetsz,mert te mész sitre úgyis nem szegény megélhetési bűnöző.
2009. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

A mai magyarországon:


Udvariasan megkéred őket, hogy legyenek szívesek maradjanak veszteg, míg a rendőrség odaér! Esetleg még megkínálhatod őket üdítővel, kávéval (bár a kávéban nem vagyok biztos, mert mi van, ha infarktust kap egy erős kávétól?)

2009. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A kacsákra már ígyis-úgyis keresztet vethetsz, mert ha megvan az elkövető, akkor már a biztosító se fizet, csak polgári peres úton követelheted a tolvajtól a kártérítést! Segélyből, családi pótlékból meg ugye nem vonhatnak semmit!
2009. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
fel ba szt a bennem a cukrot a dolog. akkor udvariassan felajánlhattam volna még valamit neki? talán még reklamálna is káros az egészségére. fas za.
2009. júl. 7. 23:14
 5/19 A kérdező kommentje:
amugy van tippünk ki lehetett, de olyan mint ha nem is lenne. szar ügy.
2009. júl. 7. 23:17
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk egy üvegcserepes botlásveszélyes helyen ami az udvaromba lenne kevereg be valaki és odavaszne ... akkor én vagyok a hibás pedig reggel akarnám eltakaritani. akkor nincs magántulajdonomhoz jogom. *****
2009. júl. 7. 23:23
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején egyszer apámmal rajtakaptunk három sz.rházit. A fantáziátokra bízom, mi volt a menetrend. Azóta sem jártak arrafelé.
2009. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Amerikában jogod lenne lelőni.
2009. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal már semmit nem tehetsz. De ezek után tarts kutyát, jó nagyot ami megtép mindenkit aki betéved. Persze hogy gondod ne legyen ebből ki kell tenned a "vigyázz a kutya harap" táblát.
2009. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy megfelelő kutya a megoldás hogy a késöbbiekben ne fordulhasson elő ilyesmi.
2009. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!