Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő? Többi lent

Mi a teendő? Többi lent

Figyelt kérdés

lenne önökhöz egy kérdésem lehet,hogy rossz témába írom a kérdést!

Ez a kérdés egy összetettebb dolog az iskolába volt egy összetűzésem az egyik osztálytársammal,és az igazgató elküldött az iskolából én kerestem egy másik sulit!

Év végén meg kaptam a bizonyítványt és azt be is vittem a suliba,és utána kezdődtek a bajok.

Bevittem és el fogadta a másik iskolaigazgatója a bizonyítványt,és meg is kaptam a befogadó nyilatkozatot ezt bevittem az előző sulimba és ott ezzel le számoltam ott!

Eddig minden oké,ma kaptam egy telefont az iskolából(ahova át mentem),hogy hamis a bizonyítvány,és ezt onnan tudja,hogy az előző iskolám igazgatója felhívta a sulit,hogy hamis a bizonyítvány(nem értem,hogy az igazgató honnan tudta ezt?!)

És akkor emiatt nem vesznek fel a suliba,de én nem hamisítottam meg semmit!

És ma bent voltam és át volt írva két jegy.

És az iskola fel jelentett okirat hamisításért amit nem is követtem el!

És most ilyenkor mit tudok tenni?Mindenki ellenem van az egész iskola és így tuti,hogy elveszítem hiába nekem van igazam!És ez eléggé idegesít mivel így nem tudok sehova tovább menni tanulni mivel az igazgatóval volt össze tűzésem és így mindegyik iskolával fel vette a kapcsolatot,és hogy engem ne vegyenek fel?

Hogy tudnék itt ebben az ügyben nyerni azon gondolkodtam,hogy mivel a másik suliba ahova be vittem a bizonyítványt ott mindent rendben talált az igazgató evvel az érvvel én nem tudok csinálni valamit vagy valami tipp?

Ha mihamarabb tudna válaszolni azt nagyon megköszönném!

Üdv!


2012. jún. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
helyi rendőrkapitányságra bemenni, ott mindezt elmondani, majd ismeretlen tettes ellen közokirat hamisítás bűntette miatt. Ott jegyzőkönyvben nyilatkozol, hogy nincs tudomásod arról, hogy ki "javított bele" a bizonyítványodba.
2012. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ize...

"ott mindezt elmondani, majd ismeretlen tettes ellen közokirat hamisítás bűntette miatt feljelentést tenni."

(fele lemaradt.. :)

2012. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem ma kell menjek remélem össze jön!
2012. jún. 26. 07:01
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Egyetértek az előttem szólóval, de azon is gondolkodj el, mi volt az az összetűzés, hogy az igazgatónak megéri a fáradság, hogy mindenhonnan elüldöztessen. Itt vagy az ok nagyon erős, vagy a személyek abnormális gondolkodásúak.

Van olyan, hogy különböző iskola tanárai ismerik egymást, még azt is elfogadom, hogy rá lehet venni egy másik iskola igazgatóját, hogy ne vegyen fel egy számára ismeretlen diákot, de hogy ez nagyon sok iskolával így legyen, kizárt.

Amikor feljelentést teszel, tudnod kell, hogy lehetnek az eljárás során rád nézve kellemetlen helyzetek. Erős elhatározásodnak kell lenni, hogy habozás nélkül vállalod az igazság érdekében. Ezt észreveszik az emberek viselkedésén, neked ez az erőd, más nincs. És hinned kell benne, hogy ennyi elég. Persze azért némi hozzáértés és segítség sem árt (ez meg a realitás).

2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsónak!

Ők jelentettek fel engem!(iskola)

elsőnek ismeretlen tettes ellen folyik a nyomozás!

Remélem engem hoznak ki nyertesnek,de ennek kevés az esélye,ha esetleg,én vesztek mit kaphatok?

De ha nyerek akkor mi van olyankor??

2012. jún. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!