Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem küldött csomagot pedig...

Nem küldött csomagot pedig fizettem. Mi a teendő? Feljelentés?

Figyelt kérdés

az ismerősöm által rendeltem az ioffer.com nevű oldalról. Paypalon keresztül történt az átutalás 10.000 ft.

akitől vásároltam azt írta hogy nincs az a termék amit árult csak másfajta. Mondtam hogy nem jó küldje vissza a pénzt. Azóta sem írt vissza pedig kb 10 üzenetet küldtem.. Mi a teendő? Feljelentés? A dolog azért is nehéz mert elvileg Kínai az eladó. MIk a jogaim egy ilyen dologban? A paypal kiadhatja-e az eladó adatait, hogy elindíthassam a feljelentést?


Ha volt valakivel még ilyen ügy az hogy végződött?

köszi.


2012. máj. 20. 23:38
 1/4 anonim válasza:
mák h paypalon fizettél, keress rá guglin h paypal disput, vagy meg nem érkezett csomag, it lesz leírás h h kell a paypalnal jelenteni az eladót, elolvassák a levelezéseteket ha belső volt , han em akk lehet el kell küldeni, esetleg felkeresik az eladót és ha nem reagál autón visszaküldik a paypalodra a pénzt
2012. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt alighanem rosszul tudod. a mi disputénkra az volt a válasz hogy: az eladó nem válaszolt ezért lezárjuk az ügyeteket.


semmi olyan hogy auto visszaküldenék a pénzt.

már azon gondolkozok, hogy indítok valami eljárást a paypal inkorrektsége miatt...

2012. jún. 2. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt elfelejtheted... Többe kerülne ez a kaland mint amennyiért harcolsz...
2012. jún. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A paypal-nak pont az a lényege, hogy az ilyen esetekben ne vesszen el a pénz, még nem volt ilyen gondom úgyhogy nem ismerem az eljárást. A pert, feljelentést pedig felejtsd el ha nem szeretnéd, hogy ki röhögjenek a rendőrségen/bíróság. Főleg kínai céggel szemben.....
2012. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!