Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mostmár ehhez sincs jogom?

Mostmár ehhez sincs jogom?

Figyelt kérdés

A minap egy szomszédom (panelban lakok) megfenyegetett, miszerint feljelent a népegészségügynél mert a saját erkélyemen merek dohányozni. Alapvetően nagyon tekintettel vagyok a nemdohányzókra, nekem nem kellett az új dohányzási törvény se, hogy másokat ne fojtsak bele a szenvedélyembe.

Bent a lakásban meg nem fogok rágyújtani, mert az a falakon, mindenen meglátszik, nem is beszélve a fokozott tűzveszélyről, a lépcsőházról nem is beszélek.

Az lenne a kérdésem, hogy jogosak-e az Ő szavai miután az a füst az én erkélyemről száll be az Ő lakásába?



2012. jún. 1. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Én erre csak annyit mondtam volna hogy "Jajaja. Ha nem tetszik valami, elhúzhatsz a bús pi.csába egy csengős szánon!"


Szerintem te is tisztában vagy vele hogy a saját erkélyeden akár tábortüzet is rakhatsz ha úgy tartja kedved és a szomszéd nyelje csak a füstöt ha olyan hülye hogy nem képes 2 percre becsukni azt a tetves ablakot ha úgy érzi valami neki nem tetsző szivárog be rajta. EGY

KETTŐ: soha az életben nem nem tudja bebizonyítani hogy te ott dohányoztál és őt az zavarta.

2012. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
én sem örülnék, ha a jó levegőért kinyitom az ablakot, a penetráns szag meg hozzám jönne be
2012. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

vennék 1/2 kiló pálpusztait, és kikenném az erkélyem alját.

azért még fel sem jelenthet...

hiszen az is a szabadtéren van. majd nem áll alá...

2012. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mi az a pálpusztai?
2012. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az egy nagyon büdös, túlérlelt sajt


olyan, mint egy osztálynyi fiú 2 hetes sportzoknija

2012. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!