Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet a szomszéd...

Feljelenthet a szomszéd csendháborításért, mert a gyerekek hangosan játszanak a kertben?

Figyelt kérdés
Családi házas részen lakunk, 3, 5évesek a gyerekek és bizony ,ha játszanak akkor szoktak kiabálni, kergetőzni,visongani,mert hát kisgyerekek és van ,hogy ismerősök gyerekei is átjönnek.De persze nappal! A szomszéd csak üdülőnek használja a telkét és azt mondja ,így nem tud pihenni ,pedig azért van neki a telke,hogy végre pihenhessen és fel fog jelenteni.Én kinevettem először, de mondta ,hogy jó ügyvédei vannak ,kártérítést fog követelni, ha nem lesz csend.Megteheti ezt ,foglalkozik ilyennel a bíróság?Szerintem eléggé nonszensz a szituáció.

2012. máj. 28. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne liberálisozz, az pont arról szól, hogy azt szabad, ami másnak nem árt.
2018. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
75%
Ha a szomszéd gyerek hangos, vagy a kutya ugat, én feltekerem a hagerőt, (mélynyomó aktív 2db, hangfal 6 db, erősítő 3 db) kb 400 w de ezt tudja is. A bejárati ajtó csak alap hangerőn úgy rezonál mint az állat, ki lesz mostmár cserélve mert szar így a hangkép :)
2019. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csendháborítási törvény egész napra terjed( jelen esetben) Szerintem fel jelenthet nyugodtan. Te felelsz a gyerekekért. Pénzbüntetést szabnak ki általában ilyen esetben. Mit toleráljon az ember? Zavarják a gyerekek más nyugalmát.
2021. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Fú, de utálom, mikor az öreg szomszéd "drága" unokái mennek hozzájuk látogatóba, és szó szerint teli torokból visítanak, üvöltöznek az udvaron, a házban. Úgy vacsoráznak, mintha csatároznának. K#rva idegesítőek tudnak lenni. Azért nem ugyanaz, mikor vihorászva játszanak, vagy fejhangon, össze-vissza, artikulálatlanul, teli torokból visítoznak. Mennyi ilyet látok a boltokban, úgy látszik, már mindenhol szabad mindent. Egyszer nyomtam be hangos zenét az udvaron hangfalon, úgy sokkal elviselhetőbb volt. Egyébként a rendőrök sajnos még zaklatási ügyekkel se foglalkoznak, de a cukimuki anyuci és apuci kicsit odafigyelhetne a kölykeikre, manapság nem szokás. Élni és élni hagyni.
jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 olyan zenét nyomj be, amiből szókincset tanulnak, imádni fogják a szüleik.
jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!