Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha jól tudom a holokauszt...

Ha jól tudom a holokauszt minden országba (köztük hazánkban is) a holokauszt letagadása bűn. Igaz ez?

Figyelt kérdés
egészítsetek ki vagy javítsatok!

2012. ápr. 29. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Ráadásul a holokauszt tagadását sem büntetik, csak ha nagy nyilvánosság előtt teszed. De önmagában még a Második Világháború tényét vagy Hitler létezését is tagadhatod. Senkinek semmi köze hozzá.
2012. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

Mondhatnád, hogy Hitler baszott lila Milka teheneket, mert abban több igazság van, mint abban amit itt egyesek szerint tagadni bűn.


Megjegyzem minden népirtás és állami erőszakot elítélek. De az adatok és szándékok meghamisítását is. Ezzel még Caius Iulius Caesar is kihúzta nálam a bicskát, nem hogy, az ilyen nácioidok cionista rasszisták.


Ne ragozzuk már ennyire túl, hogy Isten kiválasztott népe.

És amikor David Ben-Gurion pelsztin falvak tudatos kiirtásával bírt távozóra mára több mint öt millió őshonos palesztint (akik több mint valószínű muszlim hitre tért zsidók)? - és ezek nem csak az én fejemben tudományos tények és nem csak papíron sem bizonyítható elméletek.


Bár amúgy sajnálom a pesti zsidóságot, tiszta szívemből és minden magyar honfitársunkat aki oda veszett a második világháború poklában.

Hál istennek a Ludovikás katona tiszt nagybátyáim, és a származása ,miatt munkaszolgálatos anyai nagyapám (anyám édesapja) is éppen és egészségben megúszta.

2012. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

"Ne ragozzuk már ennyire túl, hogy Isten kiválasztott népe.

És amikor David Ben-Gurion pelsztin falvak tudatos kiirtásával bírt távozóra mára több mint öt millió őshonos palesztint (akik több mint valószínű muszlim hitre tért zsidók)? - és ezek nem csak az én fejemben tudományos tények és nem csak papíron sem bizonyítható elméletek."


Teljesen egyetértek a hozzászólóval, a törvény általi tiltás ráadásul diszkriminatív más népek sérelmére elkövetett bűnökkel szemben, nem mellékesen a véleménynyilvánítás szabadságát is sérti.

A tiltás ráadásul sokakban épp ellentétes érzelmeket vált ki, mint amit a jogalkotó eredetileg elérni szándékozik, ezáltal sokkal több kárt okozva azoknak az embereknek és leszármazottaiknak akik valóban megszenvedték ezt az időszakot.

2012. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

"Nem értek egyet Önnel, de meghalnék érte, hogy elmondhassa amit gondol.” - Voltaire


Amúgy ilyen a szólás szabadság elkötelezett híve.


Nem mellesleg, hol szólás szabadság ha olyant mondhatnak csak el ami nem zavar vagy még tetszik is? Velem szemben is akkor szabad a vélemény nyilvánítás, ha az én tudásom, elveim, és meggyőződésem ellentétes dolgokat is elmondhatják.


TTT - amúgy apám egykori vitapartnere találmánya, a tiltva-tűrve-támogatva elve is jól mutatja az nem frankó ha csak a tűrve és támogatva dolgok hangozhatnak el.


Ilyen például a diaszpóra elmélet. Vagy a askenázi és szefard zsidó származási elméletek több mint fele, már csak az forrás és logikanélküliségen túl csak az egymásnak és sokszor önmaguknak való ellentmondás miatt is. De had mondják akkár az is, hogy a magyarok sumér-szkíták és Jézus magyar volt meg hogy afrikai. ;-) Szó szerint ha betiltanák ezek ellenkezőjének terjesztését, ugyan így tiltakoznék.

2012. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
26%
Akkor kellett volna tenni a holokauszt ellen, amikor még lehetett volna, csak akkor nem tett senki semmit, mostmeg azt hiszik, hogy megemlékeznek róla, akkor minden el van intézve!
2012. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%
Az amcsi zsidók úgy tettek az ügy érdekében, hogy az európai zsidókat szállító hajókat New Yorkból vissza fordították. Őket mikor fogják ezért bocsánat kérésre felszólítani? Ja, hogy ők finanszíroztatják a második zsidó poklot Izraelt is? - akkor már értem a hozzá állást.
2012. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!