Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csínáljak ha a cigányok...

Mit csínáljak ha a cigányok rendszeresen lopnak tölem a suliba?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és cigány gyerekek mikor nem figyelek kajámat,ceruzát,radírt vagy volt olyan amikor visszajáromat loptak el ebédpénzböl.De gyenge vagyok és nem szeretnék senkit se bántani nincsenek bizonyítékok ezért nem köphetek.Bámilyen tipp tanács jól jön de kérem ne felesleges válaszokat meg ilyesmiket mert nagyon fontos és utálom amikor eltulajdonitsák tölem azokat miért az én szüleim megdolgoznak.
2012. febr. 20. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hashajtó a kajába,annyi pénz legyen nálad amit el is költesz,olyan cerkát tegyél a tolltartódba amit sokszor ledobtál stb... had szokják, hogy ami tőled van az szar. A lényeg, Te irányíts.
2012. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
vagy szarj a zsebedbe
2012. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az utolso válaszon elmosolyogtam
2012. febr. 22. 19:45
 24/24 anonim ***** válasza:
Jól pofán kell őket verni. Ki van itthon? Te vagy ők? Már nagyon elszaladt velük a ló. És még ezeken segít a minden gyerek lakjon jól alapítvány. Mikor egynémeik BMW-vel meg Mercédessze jár, közben meg segélyt kap. Az osztályfőnök, rendőrség mind fél a cigányoktól, rájuk nem lehet számítani. Csak te magad rendezheted le. Légy erős. És verd meg őket. Láttad már te a "Kölyök" című filmet Bruce Willis-től?
2012. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!