Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csínáljak ha a cigányok...

Mit csínáljak ha a cigányok rendszeresen lopnak tölem a suliba?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és cigány gyerekek mikor nem figyelek kajámat,ceruzát,radírt vagy volt olyan amikor visszajáromat loptak el ebédpénzböl.De gyenge vagyok és nem szeretnék senkit se bántani nincsenek bizonyítékok ezért nem köphetek.Bámilyen tipp tanács jól jön de kérem ne felesleges válaszokat meg ilyesmiket mert nagyon fontos és utálom amikor eltulajdonitsák tölem azokat miért az én szüleim megdolgoznak.
2012. febr. 20. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól borsozd meg a kajádat.
2012. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

rászistánáci!!!



üdv: Madárkám

2012. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Menzás vagyok sajna de akkor a táskámba hordozok meg akkor már ofő italába is rakok de ez már privát
2012. febr. 20. 16:35
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista de ök sértik meg a jogaimat
2012. febr. 20. 16:36
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Szólj pár kigyúrt kopasznak, hogy néhány nem napon barnult egyén lop tőled. Ez mindig segít :)
2012. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
78%
Írtad, hogy nem mondhatod meg őket senkinek. De ez akkor sincs rendjén, mindenképpen kell szólnod valakinek, tanárnak, igazgatónak, bárkinek. Kérd meg az illetőt, hogy legyen diszkrét és ne mondja el nekik, hogy ki szólt, csak említse meg a lopkodóknak, hogy többen panaszt tettek. Annyit azért halkan megjegyeznék, hogy engem kétszer loptak meg gimiben (drága telefonnal) és mindkét esetben magyar volt a tettes. Utána beiratkoztam egy nagyon drága magánegyetemre, egy roma se volt és szintén lopkodtak. Úgyhogy az egyetemen is mindig magammal vittem mindenem, tedd Te is ezt, mert a mai világban sosem lehet tudni...
2012. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Osztályfőnök nem segít? Nem kell bizonyíték, csak tudjon róla, és ha folytatódik szólj az igazgatónak, hogy pénzt lopnak tőled, és ha nem történik változás akkor szólsz a rendőrségnek.
2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

"kétszer loptak meg gimiben (drága telefonnal) és mindkét esetben magyar volt a tettes"


Teljesen mindegy, hogy honnan is jött valaki... Ezzel le is kéne zárni a vitát, mert tuti megint cigány magyar ellen-ellen "döntsd el melyik oldalon állsz" vitává fog alakulni.

2012. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek az elkövetők?
2012. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
54%

Előszőr szólj szüleidnek, beszéld ezt meg velük.

Aztán majd ők eldöntik, hogy mi legyen: vagy beszélnek/beszéltek az igazgatóval, osztályfőnökkel, vagy feljelentést tesztek stb. (Az nem baj, hogy nincs bizonyíték, majd lesz)

DE mindenképp szüleiddel beszélj előszőr!

Az meg hogy cigány, hát fehérember is ugyanúgy lopkod, csak az emberekben a cigányok rossz tulajdonságai rögzültek (leginkább).

2012. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!