Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csínáljak ha a cigányok...

Mit csínáljak ha a cigányok rendszeresen lopnak tölem a suliba?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és cigány gyerekek mikor nem figyelek kajámat,ceruzát,radírt vagy volt olyan amikor visszajáromat loptak el ebédpénzböl.De gyenge vagyok és nem szeretnék senkit se bántani nincsenek bizonyítékok ezért nem köphetek.Bámilyen tipp tanács jól jön de kérem ne felesleges válaszokat meg ilyesmiket mert nagyon fontos és utálom amikor eltulajdonitsák tölem azokat miért az én szüleim megdolgoznak.
2012. febr. 20. 16:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
biztos hogy cigány csak lehet hogy engemet szúrnak ki mert gyenge vagyok de ha nem akkor megmegmutatom nekik hogy attol mert még nekem nincs muszklim bátyám apám izmos de öket nem szeretném bajba keverni ezért valahogy kikell másznom eböl mert hetente a tolltartom tartalma megváltozik nagy részbe kivéve a rossz cuccok valamikor meg volt 200 Ft-om és 50-esre akarták kicserélni valamikor meg azt akarták hogy én loppjak nekik ezért ugy csínáltam volna mintha nem félnék töllük
2012. febr. 20. 17:29
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
te gyerek ez nem a bajba keverésük.. EZ BŰNCSELEKMÉNY! ezt törvény bünteti .. és ha most lopnak kis szaros ként mi lessz velük 10 év mulva?...
2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
mi értelme ilyen kamukérdést kiírni?
2012. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

'mi értelme ilyen kamukérdést kiírni?'


Most hogy mondod, végülis egy cigány sohasem lenne képes odáig vetemedni, hogy lopjon. Nem is értem eddig mért nem vettük észre: a kérdés kamu.

2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%
ceruzalopásért nem jön valaki a gyik politika kategóriába cigányozni, és mondani hogy nincs bizonyíték ezért nem mondhatja el...
2012. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés
2012. febr. 20. 18:54
 17/24 Lilith1994 ***** válasza:
67%
Szerintem is szólj pár kopasznak. Vannak nézeteim és ebbe nem mennék bele, de a lényeg az, hogy: SOSE FÉLJ TŐLÜK! Ez rendkívül bíztatja őket ...mármint ha félsztőlük. én olyan környéken élek ahol sokan vannak és itt én vagyok a kissebség és tudom,hogy nagyon szar. Én régen nem voltam verekedős, de velem is csináltak ilyet. És egyszer elszakad a cérna , hidd el. Aki pedig azt mondja hogy így a fehérek meg úgy a fehérek azok talán nézzenek utánna hogy az a fehér aki lop milyen környezetben nőttfel mert vagy egy elkényeztetett újgazdag ficsúr (akinek már annyi pénze van hogy nem tudja mit csináljon) vagy cigányok közt nőtt fel.
2012. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%
ja végül is szólj néhány kopasznak "négyen egy ellen fedhetetlen jellem, felsőbbrendű faj, csak egy a baj..."
2012. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
pénzt a zsebbe, a zsebbe egérfogó és ne tedd zsebre a kezed
2012. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ahol vagyok suliba ugy akarják megcsínálni hogy ne öket vádoljuk hogy azt mondják hogy mi vagyunk a csövesek ök a gazdagok és azzal is etetnek minket és haverjaimat hogy 28 milliot ér a házuk
2012. febr. 21. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!