Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a Budapest...

Mi a véleményetek a Budapest XI. kerületében érvénybe lépett esti alkoholárusítási tilalomról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak tájékoztatásul: a ZP egy fideszes képviselő tulajdonában van a cégbíróság szerint.
2009. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"... Ha a részeg randalírozáshoz van jog, akkor a nyugodt pihenéshez miért nincs?..."


Én itt lakom Bp. kellős közepén, nem találkoztam még részeg randalírozókkal...

30 éve nyugodtan tudok pihenni! :D


Ja, azért volt már olyan, hogy nem tudtunk nyugodtan pihenni a lakásunkban este: amikor a Fidesz a Várban megafonos nagygyűlést tartott és egész Budán azt kellett hallgatni, túlharsogták a TV-t is... :-[[

Na, én az ilyeneket tiltanám be!!!


Meg akik hetekig körbe hugyozták a Parlamentet, akadályozták a forgalmat, kukákat borogatnak, autókat gyújtogatnak, megakadályoznak abban, hogy a gyerekeimmel békésen ünnepelhessünk.

2009. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!