Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van törvény a galambok etetésé...

Van törvény a galambok etetéséről Budapest belvárosában? Ha igen, mennyire büntethető, aki ilyet csinál?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem szabad etetni a galambokat, ez szabály és pénzbírság jár érte. Hogy mennyi, azt nem tudom
2008. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én erröl még nem hallottam h büntetik:) de akkor én kérek elnézést
2008. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Akár 50ezer forintos helyszini bírság is kiszabható.Egyébként ezek helyi rendelkezések szoktak lenni, mint a koldustörvény.Vagyis nálunk pl a koldulást is büntetik meg a köcsög szárnyasok etetését, sőt idönként légpuskával ritkitják mert ugy néz ki a város mint a szaros velence, tele repülő patkányokkal.És fosnak, teszik tönkre a ruhákat, műemlékeket, mocskos terrorista ingyenélő nyugdíjasok meg etetik.Rugnám fejbe akit meglátom hogy eteti.Ott helyben felkötném táblát a nyakára: igy jár aki repülőpatkányt etet :D
2008. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Hülye vagy, kedves előttem szóló? A galambok is állatok. És élőlények. Erre nem gondolsz? Nem csak a barom ruhákra, és hasonlókra.
2009. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A galambok is élőlények, persze, nyilvánvaló. Mindenki itt veri magát, hogy ivartalanítsuk a kutyát, ivartalanítsuk a macskát, de arra senki sem gondol, hogy ellepnek minket a galambok. Igen, repülő patkányok, mert rengeteg betegséget terjesztenek. Mindenhova odaszärnak, leverik a műemlékekről a vakolatot, összevissza repkednek a vasúti várótermekben. Gusztustalan. A házi galamb a tanyákra, faluba meg udvarokba való, nem a nagyvárosba. Igenis meg kell büntetni sok forintra azokat, akik etetik a galambokat.
2010. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!