Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 15 évesen van bármiféle jogom...

15 évesen van bármiféle jogom elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés
Bármilyen megoldás érdekel.Nagyon elfajult a helyzet és menni akarok.
2009. máj. 18. 15:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
16:42-es és 16:39-es volt együtt, bocs csak közben írtak.:)
2009. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne szökj! Semmi értelme, megtalálnak, hazavisznek, és csak rosszabb lesz, mint volt. Tapasztalat.

Nekem is hasonló helyzetem volt anyámmal, bár a barátom fiatalabb volt (de így is túl idős). Természetesen annak is vége lett, pedig mi is azon gondolkodtunk, hogy házassággal menekít ki a helyzetből. 16 év után lehet házasodni szülő vagy gyám engedélyével. De ne tedd! Apámnak elmondtuk, most itt lakom nála. Anyámmal szoktunk beszélni, és lényegesen jobb így a kapcsolatunk.

Csak úgy elmeséltem, nehogy egy pasi miatt felrúgd a családot! Ez még rendbe jöhet. Anyukádnak lehet, hogy pszichiáter kellene. Neked pedig pszichológus, mert ez nagyon meg tud viselni. Én is beletegedtem, depresszió...

Tarts ki. Egyébként 16 éves kortól vállalhatsz diákmunkát, és engedéllyel költözhetsz is. De nem fogják engedni, gondolom.

Ne menekülj, nem megoldás. Tudom, hogy szar helyzet, az enyém talán rosszabb is volt, de én is itt vagyok. Te is ki fogod bírni.

Ha pedig megverne, vagy valami, akkor viszont tényleg menj a gyeremkjóléti központba.

2009. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként én is kiakadnék, ha a 15 éves lányom egy 30 éves férfival járna. Akárhogyan is, ő felnőtt, te pedig nem. Más az érdeklődésetek, a szükségleteitek, és te még rengeteget fogsz változni! Ne erre a kapcsolatra alapozz, és ne csodálkozz, hogy anyukád nem helyesli. :)
2009. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
(Az előbb kerekítettem, így jobban látszanak az arányok. A 28 nem tűnik vészesnek, de mindjárt 30! Ez olyan, mint az árak, mindennek vége 9, így kevesebbnek tűnik...)
2009. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%
ne haragudj,de tipikus hisztis tini vagy,azt miért nem irtad le anyukád miért ilyen veled? Érdekesmód,mindig a szülő a rossz,te meg szent vagy. Én egy atyai pofont is odasuhintanék neked ha hazavinnél egy 30 éves férfit magaddal..
2009. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos csak szülői felügyelet alatt, ha nem a szülökkel élsz, akkor nagykorú hozzátartozó nevelhet, vagy gyámot kell keresni.
2009. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! már fél éve hogy párommal élek! lassan egy évesek vagyunk.nem bántam meg,még mindig nagyon szeretjük egymást:)
2010. febr. 1. 15:07
 28/29 anonim válasza:
update?
2020. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Rég volt :)


7 év után külön utakra mentünk, mindketten mást akartunk. Csúnyán leültünk, mint a vén házasok, és kezdtem belezakkanni, de már neki sem volt az igazi. Egy darabig tartottuk a kapcsolatot, ma már nem. Mindent összevetve nem bántam meg, talán csak az utolsó 2-3 évet, mert ott már sajnos nem volt az igazi a dolog.

Azóta új kapcsolatban élek, ahol egymást húzzuk előre. Néha itt is leülünk, de időről időre felkelünk, és húzzuk egymást előre.

2020. aug. 5. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!