Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihez fordulhatok ha az...

Kihez fordulhatok ha az ügyvéd (ingatlan adásvétel-már meg van bízva) nem reagál a megkereséseimre? :S

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás kapcsán egy ingatlaniroda által ajánlott ügyvéddel írtuk meg a szerződést, mivel banki hitel segítségével lenne megvéve ezért különböző papírok, mint letéti és önerő igazolás, érkeztetett tulajdonjog bejegyzési kérelem is szükségesek hozzá. Már az érkeztet adásvételit is csak nagy nehezen (4nap után) sikerült kicsikarni belőle, de azért az már kicsit durva hogy több mint egy hete hívnám de nem veszi fel a telefont, az e-mailemre ugyan 3 nap után válaszolt hogy majd csak 3 nap múlva tudja hogy épp hogy ér rá aznap :S azóta eltelt 2 nap és semmi :S

Az irodájánál ügyfélfogadási idő nincs kiírva, amikor az érkeztetett adásvételiért mentünk is épp a környéken jártunk és egy kis kitérővel szerencsét próbáltunk :S pechére

Természetesen a kifizetett 70ezerről számlát nem kaptam :S


2011. nov. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ügyvéd nem ad számlát, akkor az nem ügyvéd, és átverés gyanúja áll fenn.
2011. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A magyar ügyvédi kamara honlapján találtam egy azonos nevet, címet :( bár nem kértem tőle személyit :S
2011. nov. 29. 21:42
 3/4 dizus ***** válasza:
Az én ügyvédemet 3hétig nem értem el se telefonon se személyesen.Viszont megtudtam durván egy év múlva szabadulhat kedvezménnyel. "nem mind arany ami fénylik"
2011. nov. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült :D:D 1,5hét és az ingatlan iroda megfenyítése egy jó kis médiában szerepléssel + Apeh vizsgálattal hatásosnak bizonyult :D Ma felhívott az ügyvéd :) még él :S
2011. nov. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!