Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Joga van visszakövetelni a pénzt?

Figyelt kérdés

Meghirdettem sok újságot egyszerre a vaterán, kétfélét, idegennyelvűt. Nem voltak felsorolva hogy melyik milyen szám, csak hogy hány darab, meg is vették, aki megvette ő sem érdeklődött előtte, hogy pontosan mely számok, és utólag reklamált, hogy több ugyanolyan szám is van közötte, és kéri vissza a pénzét, plusz még egy ezrest.


Én nem akarok visszafizetni semmit, meghirdettem az újságokat, más is meghirdet egyszerre akár több száz könyvet is, és ott is benne lehet a pakliban h van közötte több egyféle.


Egyszer tesóm is vett tarzan-könyveket a vaterán, és úgy volt hirdetve, hogy a teljes sorozat, de mégsem az volt, volt olyan példány ami 5x is megvolt, de mi nem reklamáltunk miatta.


Akkor mit tegyek, mert nem szeretném, hogy visszaküldje az újságokat, és fizetni sem akarok ezért, max küldenék neki más újságot még helyette. Remélem tud valaki segíteni.


2011. szept. 2. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (a leírtak alapján) nem vezetted félre a terméket illetően, így nem jogos a követelése.
2011. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Tarzan esetén jogos lett volna a reklamáció. Itt mivel nem specifikáltad mely számokról van szó, ezért nem.
2011. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!