Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az iskolákban tényleg nem...

Az iskolákban tényleg nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban tavaly még lehetett, az udvaron 18 év felett, személyi felmutatásával dohányozni, de az idei házirendben, erre nincs lehetőség tehát az iskola területén tilos a dohányzás.

Tanítási időben, pedig az utcára nem lehet kimenni, szünetek alatt zárva lesz a kapu.

A tanárok viszont nem tudom akkor hol fognak dohányozni, mivel nálunk a tanári kar négy ötöde dohányzik.


Ez érdekes nem?

22/F


2011. szept. 1. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De lehet. Én az általános iskolában dolgoztam, még a tanárok is dohányoztak az udvaron, meg mi dolgozók is. Nem zavar ez senkit. Az meg szerintem természetes, hogy a gyerekeknek nem lehet.
2011. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Lassan már sehol sem lehet majd, egyetemre járok, kollégista leszek, és ma kaptam a hírt hogy a dohányzókat tanulókká építették át. Nem értem, hogy a nem dohányosok miért nem lehetnek egy kis tekintettel ránk, miért mindig csak mi?"


Nagy ügyet nem kell ebből csinálni. Ha megszüntetik a dohányzókat akkor rágyújthatsz bárhol. Nem hivatkozhatnak arra, hogy de nem itt van a dohányzó.

2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

"Közintézményben nem lehet dohányozni.

Az iskola közintézmény"


Akkor be kell záratni minden iskolát.

2011. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

"2012 Január 1-től tilos lesz az iskolákban dohányozni, mind a tanároknak, mind a diákoknak. Teljesen mindegy hány éves az illető. Nem lesznek kijelölt dohányzóhelyek, és ha valakit rajtakapnak (nem a tanárok, hanem időnként ellenőrök jöhetnek az iskolába), akkor azt megbüntetik több tízezer forintra. A kapuk természetesen zárva lesznek"


Akkor ezek nem iskolák hanem börtönök. És az emberek szabadságjogát korlátozzák.

2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Érdekesnek tartom, hogy az udvaron, egy kijelölt helyen miért nem lehet rágyújtani? Más munkahelyen is így van, nálunk is. Bár, én nem dohányzom.

Meg az is fura, hogy bezárják az iskola kapuit, nemcsak tanítási időn kívül...tényleg, olyan börtön-feelingje van a dolognak.

Nagyon le akarják szoktatni a jónépet a dohányzásról.

2011. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Aki ráakar gyújtani ugyis megtalálja a módját.

Ezzel annyit érnek el, hogy mindenki össze-vissza fog menni cigizni

2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!