Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az iskolákban tényleg nem...

Az iskolákban tényleg nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban tavaly még lehetett, az udvaron 18 év felett, személyi felmutatásával dohányozni, de az idei házirendben, erre nincs lehetőség tehát az iskola területén tilos a dohányzás.

Tanítási időben, pedig az utcára nem lehet kimenni, szünetek alatt zárva lesz a kapu.

A tanárok viszont nem tudom akkor hol fognak dohányozni, mivel nálunk a tanári kar négy ötöde dohányzik.


Ez érdekes nem?

22/F


2011. szept. 1. 12:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb iskolában nem szabad és a közeláében sem, de a tanároknak van olyan szoba, ahol dohányozhatnak. Amikor én gimibe jártam, legalábbis volt.


Én a magam részéről még nekik is betiltanám. Semmi konkrét értelme nincs annak, hogy egy csomó ember füstöt szív a tüdejére.

2011. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
22 évesen középiskolába jársz? Ez elég nagy szégyen.
2011. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
45%
Lassan már sehol sem lehet majd, egyetemre járok, kollégista leszek, és ma kaptam a hírt hogy a dohányzókat tanulókká építették át. Nem értem, hogy a nem dohányosok miért nem lehetnek egy kis tekintettel ránk, miért mindig csak mi?
2011. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:45


Van egy autószerelő szakmám és egy technikusim , most kezdem a másod évet szakács tanulóként.

Nem tudom ezen mi a szégyen...

2011. szept. 1. 13:03
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

"Nem értem, hogy a nem dohányosok miért nem lehetnek egy kis tekintettel ránk, miért mindig csak mi?"


Azzal, hogy nem dohányzik nem teszi tönkre az egészségedet, de te igen az övét! Le kell szokni arról a sz*rról! /15 évig napi 1,5 - 3 doboz barnaszofit szívtam, 5 éve tettem le/.

2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Így, hogy már van szakmád azt hihetné az ember, hogy semmi. Viszont rohadtul nem értem, hogy ha technikusit szereztél valamiből, akkor miért nem dolgozol inkább?
2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem baromira nem az volt a kérdés, hogy miért tanul 22 évesen a kérdező.

Amúgy meg ez egy örök téma: dohányos kontra nem dohányos


A kérdezőnek: nem hiszem, hogy ennyire függő vagy, hogy nem bírsz ki 6 órát cigi nélkül. Ha nem lehet, hát nem lehet, törődj bele.

2011. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:09


A szakács szakmát még mindenképpen el szeretném végezni, nagyon szeretem, jobban mint az mechanikai vonalt.

Én inkább a vendéglátásban szeretnék érvényesülni.

2011. szept. 1. 13:30
 9/26 anonim ***** válasza:

Közintézményben nem lehet dohányozni.

Az iskola közintézmény

2011. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor marad az utca :S
2011. szept. 1. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!