Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem törvénybe ütköző véletlenü...

Nem törvénybe ütköző véletlenül kedves hozzáértő olvasóim?

Figyelt kérdés
Önkormányzat által munkába kiközvetített embereknek mennyi időszakot kell törvény szerint ledolgozni?Egy évben én úgy tudom 1 vagy 2 hónapot köteles ledolgozni és aztán többször abban az évben nem közvetíthetik ki.Az itteni önkormányzat és egy 15 km-rel arébb lévő munkaügyi központ állítása szerint az az új törvény jött be hogy egy embert egy évben többször is kiközvetíthetnek.Ja igen és a minimálbért sem kapjuk meg,csak 32.000f-ot.Szabályos ez? Vagy valami huncutság van a dologban?Valami szakértő írjon ide.Mert ha huncutság van benne, úgy feljelentem őket mint annak a rendje.Gyerekek én ilyet még nem hallottam.Havi:32.000ft Egy évben többször is kiközvetíthetnek,és ha nem vállalod el,akkor a kereset pótló jutalékot meg vonják 3 évig.Persze el vállalná az ember de akkor miért nem fizetnek emberségesen?Mi ez az egész?Meg mi ez a kényszer munka??Az van itt mint Németországban volt anno?Szeretném ha hozzászólnátok kedves barátaim és ha tud ügyvéd vagy valaki...
2011. júl. 20. 21:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Akik fikázni akartak,szopják ki a faszomat. Minden jót. =) Tisztelet a kivételnek.Én ehhez nem tudok hozzászólni.Akik havi 400.000 forintot kapnak azokkal mi van?És akik elsikkasztgatják a több száz milliókat??Akik kritizálni mertek azoknak semmire sincs gondja gazdagok vagytok rohadjatok meg,azt is majd az Isten elveszi tőletek szép lassan.Akinek sok pénze van általában egészsége nincsen.Ember tervez Isten végez.Ennyi az egész.2 diplomával sem tudok meg mozdulni.olvasatok bibliát
2011. júl. 21. 22:22
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, mert nem tudsz majd aludni. Holnap meg keresgélj majd tovább. Aki 400 ezret fizet a szakembereinek az ugye én volnék, csak azt nem tudom hogy én miért is vagyok szemét. Nem azok a gonosz vállalkozók akik kizsákmányolják az embereiket? Gondolkozz már egy kicsit mielőtt vagdalkozni kezdesz, és jól jegyezz meg valamit. A diploma egy dolog, az még nem munka. Majd ha megmutatod hogy van benned tehetség, akkor lehet jó állásod is. Nekem is van egy mérnökim, de köze nincs azokhoz a technológiai eljárásokhoz amiket én létrehoztam több mint 20 évvel ezelőtt. Magyarul egy 49 éves érték és munkahelyteremtő embert akartál éppen most "csúnya dologra" rávenni. Ez nem a legjobb ajánlólevél.
2011. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nekem is fizethetnél 400.000ft ot
2011. júl. 22. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!