Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem törvénybe ütköző véletlenü...

Nem törvénybe ütköző véletlenül kedves hozzáértő olvasóim?

Figyelt kérdés
Önkormányzat által munkába kiközvetített embereknek mennyi időszakot kell törvény szerint ledolgozni?Egy évben én úgy tudom 1 vagy 2 hónapot köteles ledolgozni és aztán többször abban az évben nem közvetíthetik ki.Az itteni önkormányzat és egy 15 km-rel arébb lévő munkaügyi központ állítása szerint az az új törvény jött be hogy egy embert egy évben többször is kiközvetíthetnek.Ja igen és a minimálbért sem kapjuk meg,csak 32.000f-ot.Szabályos ez? Vagy valami huncutság van a dologban?Valami szakértő írjon ide.Mert ha huncutság van benne, úgy feljelentem őket mint annak a rendje.Gyerekek én ilyet még nem hallottam.Havi:32.000ft Egy évben többször is kiközvetíthetnek,és ha nem vállalod el,akkor a kereset pótló jutalékot meg vonják 3 évig.Persze el vállalná az ember de akkor miért nem fizetnek emberségesen?Mi ez az egész?Meg mi ez a kényszer munka??Az van itt mint Németországban volt anno?Szeretném ha hozzászólnátok kedves barátaim és ha tud ügyvéd vagy valaki...
2011. júl. 20. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az új törvény szerint a közmunkára 4 hónap időtartamra,napi 4 órában közvetíthetnek ki. Erre az időre csak 32.000.- Ft jár.

Panaszkodj Orbánnál és a fullajtárjainál,ha neked ez nem elég.

2011. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
mi a szarról beszélsz? 32000 Ft az a minimálbér 4 órásra, örülj, hogy van valami melód és ne rinyálj itt...ha nem tetszik el lehet ballagni a munkát vállalni
2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Jó lenne ha nem azon siránkoznál mint olyan sokan, hogy dolgozni kell menned. Tudod mennyit fordítanak a segélyen élőkre az adóinkból? Keress akkor normális munkát, de ne legyél felháborodva ha dolgozni kell.
2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

kolopele, ez Magyarország...de gondolom, tisztában vagy vele


a másik véglet, amikor az ember dolgozik rendesen és megkapja a munkatársaktól, hogy nem csinál semmit vagy azt, hogy túl sokat gyárt a soron és hagyja abba, mert felemelik a kvótát...ezért van ez az ország a béka segge alatt....

2011. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21.56: tudsz normális munkát? (nem, a nettó 80-at nem tekintem normális munkának Európában.) Ha lenne, akkor talán nem kellene segélyeket fizetni.
2011. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kolopele a te segélyed is ugyanannyiba van az adófizetőknek mint bárki másé. Tehát legalább ne kritizáld őket!
2011. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:37

kedves válaszoló szerintem a 80ezer It Magyarországon igenis kiváló fizetés hacsak nincs rokonod a parlamentben mert akkor lehet 1-2milla a fizu a semmiért.

2011. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Remélem, nem gondoljátok komolyan, hogy azért panaszkodik, aki panaszkodik, mert "dolgozni kell".
2011. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22.54: kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy te is egy nyomorult vállalkozó vagy, aki ilyen éhbérrel szúrja ki a rabszolgái szemét. Ha nem, akkor meg szégyellheted magadat, hogy ezt a pénzt kiválónak tartod. Nem azért fizetnek ennyit, mert kiváló, hanem azért, mert a sok birka azt mondja, hogy örülni kell neki.
2011. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80 ezer ft jobb, mint segélyen tengődni
2011. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!