Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan adjam le az adóbevallás...

Hogyan adjam le az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy problémám van,én tavaly március óta itthon vagyok,októberben született meg a kislányom. a cégemnél 2007 október 1. óta vagyok bejelentve. Már a táppénz és a tgyás elintézése is bonyodalmat okozott a számukra,de most viszont megtudtam hogy felszámolás alatt áll a cég. a cég székhelye szolnok,ezért telefonon tartottuk a kapcsolatot a kisfőnökkel,ugyanis a fő főnök telefonszámát nem kaphattuk meg. januárban telefonáltam akkor azt mondta a kis fönök hogy február közepéig megkapjuk a papírt ami szükséges az adóbevalláshoz,de ez a papír máig nem érkezett meg,és már felhívni sem tudom őket mert nem él a telefonszám,a felszámoló cégtől sem keresett meg senki. segítséget szeretnék kérni hogy ilyen esetben mit tudnék tenni? megpróbáltam értelmesen leírni a problémámat,remélem értitek mi az én gondom.
2009. márc. 27. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be az Apehba és mond el nekik is h mi a szitu
2009. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
személyesen nem tudtam még bemenni a kislányom miatt,nincs aki vigyázzon rá,de vizont felhívtam telefonon őket és elmondtam a problémámat,mire a hölgy a vonal végén azt mondta adjam be az adóbevallást azokkal az adatokkal miket tudok,és ha kiküldik a papírt akkor pótolom,tehát nem igazán értette meg hogy az én cégem elég link főleg papír intézés és ügyintézés terén,sajnos,és nem valószínű hogy kapni fogok bármilyen papírt is.
2009. márc. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!