Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha odajönnek hozzám pl....

Ha odajönnek hozzám pl. ketten, hogy adjam oda a pénzem feltűnés mentesen, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
A mai divat az,hogy odajönnek százast kérni és így rátérnek erre,hogy adjam neki oda a pénzem feltűnés mentesen. Szerencsére voltak mellettem és odajött hogy mivan és kiderült hogy pont rendőr,de mégis mit tehetek ilyen esetben? Ugyanis ha arcon verem,akkor akár rám is kenhetik a dolgot,mert ugye ő halkan mondja hogy adjam oda,és mások azt látják hogy én ütöm meg,vagyis én leszek bajban azért,mert ő akarta az én pénzem. Szerintetek?
2009. nov. 22. 15:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
27%
Milyen helyekre jársz Te ?! Felénk ilyen egyeltalán nincs. Nem is hallottam még ilyenről . Egyébként meg mondd azt,hogy egy kanyi vasad sincs...
2009. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát ilyenről én sem hallottam! Mond azt hogy adsz de csakis feltünően, cserébe mondjon el érted egy imát a templomba. Hameg ennek nem örül vagy nincsen léd, esetleg nem akarsz adni, üsdd le! Ki nem szarja le, majd megmondod hogy megfenyegetett!
2009. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pénztárcádba legyen kevés pénz, a többit meg valami biztonságosabb helyre rakd pl. egy nyakba akaszthatós kis szütyőbe. Meg ne hordjál magaddal sok pénzt. Amúgy ne adj senkinek se pénzt vagy te ingyen kapod?
2009. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hordjál TASER-t!
2009. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a taser jó ötlet,de csak egyszer használhatom,belelövők és kell hagynom. Igazi fegyverre gondoltam :D De érdekes lenne,hogy a villamos megállóban megölök két embert :D
2009. nov. 22. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:
szaladj el nyugodtan.
2009. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a Kérdező valós problémáról is. Nekem mindig van a zsebemben egy kisméretű női hajlakk. Ha ezt a szemébe fujod, időt nyersz és segitségért is kiabálhatsz közben. A zsebbenyuláskor azt hiheti, hogy pénzt veszel elő...
2009. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nő vagy és nem annyira büszke, akkor kezdj el sikoltozni hogy ki akarnak rabolni, de csak ha vannak a megállóban, és többen is, mert különben épp ellenkező lesz a hatás. Ha férfi vagy és tudod, hogy erősebb vagy vagy van önbizalmad és tudod, hogy meg tudod védeni magad, akkor mondd nekik ne hangosan de rendes hangnon, hogy nem adsz és hagyjanak, és menj a dolgodra fel a villamosra, vagy alrébb, ha nem hagynak, akkor mondd meg, hogy nem adsz, ha kell vegyék el erőszakkal, amint megütnek, utána nyugodtan leverheted őket, az már önvédelem. Ha gyenge vagy vagy ha csak simán nem akarsz erőszakot nem akarsz bajokat, akkor gondolkozz, és húzódj közel mindíg más emberekhez, tehát ne legyél látszólag egyedül. Ez olyan mint a szavanna, az oroszlánok a magányos prédákra mennek.
2009. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy gázsprét és aha ilyen van akkor azt mondod rendben. Benyúlsz a zsebedbe aztán képen fújod. Majd futás. Nekem többször is voltak hasonló összetűzéseim cigá....őő akarom mondani kevésbé népszerű állampolgárokkal XD most már gázpisztolyom van. De a korábbi eseteknél amikor a rendőrségre került maga a rendőr mondta hogy le kell fújni azán tünés a helyszínről és nem lesz belőle ügy.
2009. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
75%

Ugyebár azért suttognak, mert nem akarnak bajt, vagy mert tudják hogy vannak rendőrök állruhában, vagy csak mert nem akarnak később lebukni. Lényeg hogy okkal, és ez a gyengesége ennek a kirablási módnak.

Egyik ismerősöm ilyen helyzetben szimplán normális hangon el kezdett beszélgetni velük. Azt hazudta, hogy zsidó és hogy ő is ilyen kissebbséghez tartozik, egy hajóban eveznek, és hogy az MSZP meg a Fidesz és hogy a Jobbik.... és megkérte, hogy hagyják békén...

Ha belegondolsz nem tudnak mit tenni, nem fognak leordibálni, hogy "add ide a pénzt vagy megbánod", és gondolom erőszakot se fognak használni(az elején biztos nem). A környezetnek már az a helyzet már eleve gyanús lesz (és ezt akarják elkerülni a suttogással) és egyre gyanusabb lesz, minnél jobban húzod az időt, annál inkább nyert ügyed van. Teremts közös vonásokat, tereld el a témát...

Persze ha skinhedek támadnak meg, akkor mond azt hogy pár órája 2 kissebbségi kirabolt, és hogy mennyire utálod az etnikumot, mit keresnek ebben az országban..... .(ez a módszer is egyszer bevált.)


De ne feledd tudd a határt, ha nem sikerül meggyőzni akkor elöször te kezdeményezz. Üssél, sokkold meg, vagy fuss el, vagy add oda a pénzt.


Ha fegyver van náluk, (kés vagy pisztoly, Kiszel Tünde naptár) akkor jobb ha együttműködsz, kivéve ha nem vagy fekete öves karatés és tudod, hogy mit kell tenni. Ne feledd Batmen is így vesztette el szüleit. Bezony.

2009. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!