Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha odajönnek hozzám pl....

Ha odajönnek hozzám pl. ketten, hogy adjam oda a pénzem feltűnés mentesen, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
A mai divat az,hogy odajönnek százast kérni és így rátérnek erre,hogy adjam neki oda a pénzem feltűnés mentesen. Szerencsére voltak mellettem és odajött hogy mivan és kiderült hogy pont rendőr,de mégis mit tehetek ilyen esetben? Ugyanis ha arcon verem,akkor akár rám is kenhetik a dolgot,mert ugye ő halkan mondja hogy adjam oda,és mások azt látják hogy én ütöm meg,vagyis én leszek bajban azért,mert ő akarta az én pénzem. Szerintetek?
2009. nov. 22. 15:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólásban van igazság. ÉN magyaráztam nekik,hogy nincs nálam semmi mert már elköltöttem,és akkor odajött egy pasi,hogy - pénzt kértetek a sráctól? - olyan odalépéssel ment oda,mintha rendőr lett volna,teljesen úgy is nézett ki. Am. Nokia e51-em van,és kitaláltam ha kérik,elmagyarázom hogy ebben már van GPS,és pillanatok alatt meglehet őket találni. Suták,azt sem tudják mi az,biztosan be fog válni.


Az utolsó hozzászólás télleg jó,de lehet hogy mostantól én viszek magammal Kiszel Tünde naptárat,hátha beválik.

Köszi!

2009. nov. 23. 06:58
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a Kiszel Tünde naptár már túllépi a jogos önvédelem határát.Utána nem tudsz elszámolni a lelki ismereteddel.
2009. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak melletted többen akkor szólj nekik hogy ki akarnak rabolni, ha egyedül vagy tényleg a gazspray a legmegfelelőbb. a komolyabb fegyvertől még te kerülnél bajba sajnos. Uncsi már egy kicsit hogy ha megverem azt aki ki akart rabolni akkor még én leszek a bűnös.
2009. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!