Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sikertelen öngyilkossági...

Sikertelen öngyilkossági kísérlet von maga után büntetőjogi eljárást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Öngyilkos akartál lenni?

Egyébként miért vonna?A saját életéről mindenki maga rendelkezik.Max bevisznek egy pszichológushoz.

2011. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként miért vonna?"


Régen vont. Van ahol most is büntetik.

2011. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Anglia volt a legjobb ilyen szempontból pár száz éve. Ott a sikertelen öngyilkossági kísérlet büntetése az akasztófa volt, tehát végül is tutira sikerült.


Ma hazánkban legfeljebb pár nap/hét pszichiátria jár érte. Az elég vacak hely.

2011. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak magadban tennél kárt akkor szerintem se jár érte felelőségre vonás. Ám ha azt csinálod h szembe mész a forgalommal és túléled akkor biztos h jár érte bünti, sőt lehet h diliházba dugnak. Az rosszabb mint a dutyi.
2011. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"szembe mész a forgalommal és túléled akkor biztos h jár érte bünti"


Akkor sem az öngyilkossági kísérletér, hanem szándékos veszélyeztetésér jár a büntetés!

2011. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogyis!!!!

....viszont kényszergyógykezelésre bevisznek a pszichiátriára, bár onnan is hamar kitesznek, ha legalább félig-meddig együttműködsz.

2011. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha másokat és mások értékeit nem veszélyezetted akkor nem vonnak felelősségre.

Egyébként öngyilkosnak lenni megfutamodás.Az bátorság az amit én csinálok .Ennyi nő közt rendet tartani. Asszonysárkány+2 kamaszlány kis sárkány és még erre jön az anyóstáltos!Úgy állok a gáton mintha odafagytam volna!:)

Olyan még sose volt , h valahogy ne legyen!

Tehát ne add fel ,mert vannak akik nálad sokkal nehezebb helyzetben is állják a sarat amit rá dobálnak , pedig már levegőt már a szempillájukon se tudnak venni!

2011. ápr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:02


Najó. Ennél aranyosabb, kedvesebb választ még nem olvastam.:D

2011. ápr. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Manapság nem! Ahogy irták is, régen a középkorba az öngyilkosságot úgy tekintették, mintha valaki gyilkosságot akart volna elkövetni, ezért a sikertelen öngyilkossági kisérlet után halálra itélték és kivégezték!
2011. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én maximálisan megértem az öngyilkosokat, a drogosokat és az alkoholistákat, mert ezt az életet sokszor nagyon nehéz élni. Úgy általában elmegy, de amilyen nehézségek vannak benne, az kíméletlen.

A hülyéknek a legjobb, mert ők nem problémáznak semmin, és nem értenek semmit.

2017. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!