Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Végrehajtó barátom javaslatára...

Végrehajtó barátom javaslatára zártörést valósítottam meg, de Ő, ezt követően feloldotta a vagyontárgyakat s vissza adta nekem, kiket és miért vehetnek felelőségre egylltalán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Végrehajtás így vagy úgy,nem törhetsz be csak úgy.
2011. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a végrehajtó feloldotta a zár alá vételt, miért kellett a zártörés?
2011. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előbb a lányom igénypere folyt , közben a zártörés volt,a végrehajtó mint barátom javaslatára ekkor már folyt a nyomozás s ez időben a végrehajtó barátom feloldotta a le foglalt vagyontárgyakat , melyeket vissza adott birtokomban. Ez ügyben milyen büntető eljárást indíthatnak ez ügyben ha kiderülne , és ezt ki vagy mi alapján indulhat ? Még eljárás nincs ez ügyben de nyugtalan vagyok éjszakákat nem alszom, mert a végrehajtó volt barátom bevezetett a sötét erdőbe. A végrehajtó törvényesen járt e el ? Mert azóta fasírtba vagyunk.
2011. márc. 6. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A méllyen tisztelt végrehajtók igen ritkán járnak el törvényesen.Gyakorlatilag szabad kezet ad nekik a törvény mindenben,amivel derekasan vissza is élnek.
2011. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!