Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez tényleg igaz? Mondjátok...

Ez tényleg igaz? Mondjátok hogy nem!

Figyelt kérdés
Most hallottam félfüllel csak vmi olyan törvényről, hogyha a villanyvezetékek a ház fölött húzódnak, vagy a házhoz/kerítéshez közel, akkor az ELMŰ tulajdoni jogot szerez a házamból, nem csak én leszek az egyetlen tulaj, hanem az ELMŰ is, hitelt nem vehetek a házamra, csak akkor adhatom el a házamat ha az ELMŰ is beleegyezik, és ő is kap a pénzből. Ez most komoly? Ilyen nem létezik. Mindjárt itt kapok szívrohamot. Mi köze az ELMŰNEK az én saját házamhoz, amit több milliókért vettem, felújítottam, és rengeteg pénzt fektettem bele?! Fúú valaki mondjon valamit, vagy vmi linket ahol bővebben olvashatok róla
2011. febr. 21. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

itt vannak válaszok kérdéseidre:


[link]

2011. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vicces dolgok jönnek elő.Volt egy pár hónappal ezelőtt a Juszt László műsorában is.Ott is az utcán volt a kerités mellett és ott is ráirták a tulajdonlapra a szolgalmi jogot.Én is várom, mert nekem is a kiskertnél a kerités mellett van a vill.karó kb fél méterre.Eddig még nem jött semmi papir,de biztos várható.Hitelt meg ha akar a bank ad,ha nem akar nem ad.Nálunk is a vevőnek vagy 20 milláig van hitelfelvételije,de olyan pasit küldtek ki értékelni a banktól,hogy hajléktalannak néztük a ruházat alapján.Az értéknek csak a felét adta,pedig itt van a város második legdrágább része.
2011. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!