Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, hogy az iskolában...

Mit tegyek, hogy az iskolában a törvényeknek megfelelően biztosítság számunikra a higéniás feltételeket?

Figyelt kérdés

A suliban soha nincs wc-papír, és az wc-ajtók sem zárhatóak egy csomó fülkében. Szóltam az ofőnek, hogy nincs wc-papír, erre azt mondta, hogy ha ez engem megnyugtat, akkor a tanári mosdóban sincsen. De ez engem egyáltalán nem nyugtat meg, a tanulóknak is vannak jogaik, és úgy tudom, hogy az ilyen alap dolgokat az iskolának biztosítania kellene. Ha jönnek ellenőrizni a suliba, mindig van wc-papír és szappan is, más napokon viszont a higéniai feltételeket egyáltalán nem biztosítják. Kihez forduljak? Minden nap egy csomag papírzsebkendővel kell mennem mindenhova, hogy fel legyek készülve minden eshetőségre, és még normálisan kezet sem tudok utána mosni, mert csak a jéghideg víz jön a csapból, meleg nincs is. Az ajtót meg mindig tartani kell, mivel nincs rajta zár, és résnyire mindig kinyílik. Lehetetlen fél kézzel felvenni a nadrágot. :s

Kihez forduljak, aki komolyan is vesz, és nem csak megmosolyog, mint az osztályfőnököm?


2009. jan. 28. 21:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálunk se jó az ajtó tőllem bejöhetnek legfejjeb megijednek.
2010. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!