Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy kabátot, átverve...

Vettem egy kabátot, átverve érzem magam. Fogyasztóvédelemre kell mennem vagy hivatkozhatok valamire, ami kevesebb cécóval jár?

Figyelt kérdés
Vettem egy kabátot egy puccos üzletben 20 ezerért. Aztán szembejött velem egy kínai üzletben ugyanaz a kabát 8ért. Nem kicsit kiakadtam, de mivel nyilván ilyenkor semmit sem tehetek, beletörődtem. A kabátot karácsonyi ajándékként kapom, elővettem megmutatni édesanyámnak és jobban megnézve láttam, hogy a címkéin két ár van... A 20ezres és a másik címkén rajta van ugyanaz a 8ezres ár mint a kínaiban. Ráadásul még a 3 munkanap sem telt le, amíg kötelesek visszavenni, de én nem levásárolni akarom, hanem visszakapni a pénzt. Vásárló félrevezetése címen mehetek a fogyasztóvédelemre? Amennyiben nem fizetnek persze... meg amúgy is mennyire etikus 150%-os haszonkulccsal dolgozni egy noname ruhadarab esetében... köszi a válaszokat.
2010. dec. 15. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fogalmazni nem tudsz érthetően okoska ! Először kellett volna normálisan leírni nem utólag bunkózni te b@rom!


"Vettem egy kabátot egy puccos üzletben 20 ezerért. Aztán szembejött velem egy kínai üzletben ugyanaz a kabát 8ért."


"egy azon kabáton kettő különböző ár volt egymás mellett két címkén, az egyik címként 8, a másikon 20ezer(nem a kínais meg a másik kabáton más-más ár, hanem a puccos üzletben vett egyetlen ruhadarabra volt két ár írva)"

2010. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kriszti83 ***** válasza:
Remélem sikerül visszavinni, írj majd lszi, mi volt ma.
2010. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
20:58-as szellemi fogyatékos, a kérdés tartalmazza: "jobban megnézve láttam, hogy a címkéin két ár van... A 20ezres és a másik címkén rajta van ugyanaz a 8ezres ár mint a kínaiban" és ebből látszik, hogy tényleg problémáid vannak a szövegértéssel, teljesen érthető módon írtam le a kérdésben a helyzetet.
2011. ápr. 13. 19:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez jó ! Egy 8000ft-s kínai szarért kifizetsz 20 ezret és én vagyok a szellemileg fogyatékos! :))))) Még vak is vagy bakker ! Lábon hordtad ki az agyhalált mi ?
2011. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!