Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha meg iszok egy hellt majd...

Ha meg iszok egy hellt majd kidobom a kukába majd eszembe jut hogy visszaválhattó és utána nyúlok és kiveszem az már akkor szabálysértés?

Figyelt kérdés
tegnap 14:32
 1/9 kürasszír ***** válasza:
24%
Én 50 forintos dobozdíjért nem nyúlkálnék kukába, amibe mások a sz@ros pelenkától használt óvszerig mindent beledobnak.
tegnap 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ez mindenben így működik, a kasszából sem túrod vissza a pénzed, hogy te mégsem akarsz vásárolni...
tegnap 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Jogos felvetés:)
tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Ha leadok egy tárgyat egy adományboltban és utána meggondolom magam, hogy mégis szükségem lenne rá, visszamegyek és zsebreteszem az lopásnak számít?:)
tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez bűncselekmény.
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Szarrágóság!
tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabálysértés, de nem fáj senkinek.
tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát ritkán röhög ennyit az ember: egy teljesen jogállamiság nélküli országban (ahol amit jognak neveznek meg diktatúrának is röhejes) ilyesmiken rágódni. Pusztán azért, mert valami félőrült ilyesmiket mondott nyilvánosan.

Visszakozom. Nem röhejes, hanem mérhetetlenül tragikus.

tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én egy nagyon vidám, jókedélyű ember vagyok. Képes vagyok teli torokból röhögni az egészen. A röhögés abbahagyásával van inkább gondom.
tegnap 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!