Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnék az illetékes...

Hogyan tudnék az illetékes foglalkoztatási osztály ellen panaszt tenni, hova tudok fordulni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy mielőtt kijöttem külföldre, kértem az állaskeresés nyílvántartásba vételét, aztán találtam is külföldön munkát, el is küldtem nekik a szerződést, de nem voltak hajlandóak elfogadni, mert ők úgy gondolták, hogy 3 hét után nekem felmondanak, ugyanis a munkaszerződés 0 orás, de van folyamatosan munká, és nem fizették ki nekem a fennmaradó 80%-ot, ebből adódóan nem is lett volna joguk törölni a nyilvántartásból, mert ők ugyebár úgy gondolták nekem hivatalosan nincs munkaviszonyom, akkor legalább 3 hónapig kellett volna kapjam az álláskereső járadékot.
tegnap 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az, hogy 0 órás munkaszerződés?
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ők nevezték így, de ez egy érvényes szerződés, csak ideiglenes munkavállaló szerződés
tegnap 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!