Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetnénk az ellen, hogy...

Mit tehetnénk az ellen, hogy megakadályozzuk mi pedagógusok a köznevelési foglalkoztatott jogviszony bevezetését?

Figyelt kérdés
köznevelési foglalkoztatott, peticio, Európai Unió Oktatási Osztály

#Európai Unió Oktatási Osztály
2023. ápr. 2. 13:13
A kérdező szavazást indított:
köznevelési foglalkoztatott
Európai Unió Oktatási Osztály
8 szavazat
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy egy levelet kell írni az EU Oktatási Osztályának hogy mit készül bevezetni a kormány. Lefordítanám angolra a pontokat is. és már júniusra fenyegetőznek. Ez is törvénytelen mert tört év.... Szeretném kérni a pedagógus kollegáimat, tartsanak velem és írjuk alá a papírt. Én a mai nap megfogalmazom és körbeküldöm emailben.
2023. ápr. 2. 13:14
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán vagyok képben, hogy mi is ez az új jogviszony, de ne hidd, hogy petícióval bármit is el lehet érni.

Az EU amúgy sem semmíthet meg egy tagállami belső jogszabályt, legfeljebb kötelezettségszegési eljárást folytathatnak le az EUB előtt, amiből már így is sok van és maximum pénzbüntetés lehet a vége, jogszabály megsemmisítés nem.

2023. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez senkit nem fog érdekelni.
2023. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Fsms ***** válasza:
87%
Ezzel a rezsimmel szemben semmit. Nem cél gondolkodó emberek nevelése államilag, veszélyes nem legtöbb esetben nem rájuk szavaznának. Amikor az egész összeomlik jön a ner a fizetős magán iskolákkal (ld egészségügy) , ahol mindenkit a Fideszesnek fognak nevelni. Ahogy látom ez a cél. Megszoksz, vagy megszöksz.
2023. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Az Európai Uniónak nincs "Oktatási Osztálya"... nem is értem mit szeretnél az EUtól pontosan. Szerintem te sem nagyon tudod.
2023. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%
Mi a baj a törvényjavaslattal?
2023. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%
Engem is érdekelne, mi a baj a törvényjavaslattal, nem igazán követem a témát.
2023. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 2. 16:49
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Felmondasz. Ez a leghatásosabb, ha nem tetszik.
2023. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

Akinek nem tetszik, felmond. Heti 32 óra munkaidő, éves 50 nap alapszabadság, pfff... sehol sincs ennyi.


Heti 45 órát dolgozom, 27 nap szabim van...

2023. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!