Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetnénk az ellen, hogy...

Mit tehetnénk az ellen, hogy megakadályozzuk mi pedagógusok a köznevelési foglalkoztatott jogviszony bevezetését?

Figyelt kérdés
köznevelési foglalkoztatott, peticio, Európai Unió Oktatási Osztály

#Európai Unió Oktatási Osztály
2023. ápr. 2. 13:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#19: Ja, hogy így. Akkor inkább hagyjuk, nagyon nincs fogalmad a világról, ami körülvesz téged.
2023. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyok a PSz-el. Eu Bizottsagtol kaptam cimeket reazletesen megfogalmaztam leforditottam angolra: hogy mire keszulnek es etikatlan, torvenytelen es a vallalasokkal ellentetes! Aki velem tart, adjon email cimet atkuldom ugyanezt elkuldi csak mas alairassal!!!
2023. ápr. 5. 09:13
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Felmondasz, magántanárnak szakoktatónak egyébként is sokkal jövdelmezőbb a pálya!
2023. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy ez a legnagyobb bajotok tanárok?

Nem gáz, hogy 18 fokba kell ücsörögni a tesióra után, meg hogy melegvíz sincs?

Gyerekeim ha bevisznek fejenként két hősugárzót meg két hosszabbítót az baj lenne vagy nem annyira mint ez??

2023. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Fűthető párna is mehet?
2023. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha keresel egy olyan munkaadót ahol a számodra szimpatikus jogi formában foglalkoztatnak. Ezek szerint legalább 3 lehetőséged van, normál munkaviszony gyakorlatilag bárhol, közalkalmazott az államnál olyan helyen ami nem iskola, köznevelési alkalmazott egy iskolában. Ez máris 2-vel több mint amire az átlag munkavállalónak lehetősége van.
2023. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%

Az oktatási rendszerek egy a normálnál magasabb szintű szorongásos társadalomra épülnek, ezért a jelenlegi oktatási rendszert már az alapjaitól kezdve kell megváltoztatni, megreformálni.


Első körben ki kell szelektálni és elkülöníteni azokat az egyedeket, akik sohasem képesek megnyugodni.

2023. ápr. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Első körben ki kell szelektálni és elkülöníteni azokat az egyedeket, akik sohasem képesek megnyugodni."



Ki tudna már megnyugodni ilyen adók, meg árak mellett? :D


Pár millióért éveket kell kuporgatni még egy jobb fizetésből is aztán elillan mint a füst!

2023. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nyugodtságot akarsz?


Vidd le az ÁFÁT HÉT százalékra,

meg az ÜZEMANYAGOKÉT KÉTSZÁZ Forintra!

A foglalkoztatási költségeket csökkentsd a felére!

Mindemellett tartsd meg a "rezsicsökkentést"!



Garantálom a teljes megnyugvást!

2023. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Igaza van 29/29-nek! Itt csak a menekülést látom egyszerűbb megoldásnak amire nekem jelenleg nincs lehetőségem a gyerekem nagykorúságáig. Így a nehezebb út maradt, a lázadás, harc!
2023. ápr. 6. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!