Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha túrázás közben láttok...

Ha túrázás közben láttok valakit meztelenül, kihívjátok a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Pár napja túrázás közben messziről láttam távolról egy férfit, aki meztelenül maszturbált az erdőben. Észrevett és elrohant. Nem úgy tűnt, hogy másoknak mutogatta volna magát, mert a telefonjáért nyúlt a földre, szerintem kamerázta magát. És lehet, hogy nem volt lakott területen belül, de mégis, ez legális? Bárki sétálhat arra, még akár gyerekek is, nem nehéz terep. Nem tudom hova tenni a dolgot... gondoltam rá, hogy szólni kellett volna a rendőrségnek, de az meg túlzás lett volna, vagy nem tudom. Ti mit tettetek volna?
ma 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tettem volna, minek?
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
kérdező az előző érában is egy spicli beúsúgó voltál ? !
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 felkelhetetle ***** válasza:
100%

Én valószínűleg kinevettem volna. :D

Most komolyan, azzal, hogy elmenekült, meg olyan helyen volt, ahol jó eséllyel nem találkozik senkivel, nyilván nem az volt az elképzelése hogy más is látni fogja őt.

ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Mi értelme lett volna?

Most őszintén kihívod a rendőröket és az ember már rég máshol van. Te meg megvárod a rendőröket meg bemész a kapitányságra feljelentést tenni. Ott is vársz persze. És semmit nem fognak csinálni.

Nyáron a Gellért hegyen láttam szexelő párokat a bokrokba és az sokkal látogatottabb hely sztem.

A másik meg volt olyan hogy ismerősöm tanyájára betörtek és kirabolták és feljelentést tett és 1 hét múlva közölték felfüggesztették a nyomozást. Szted majd maszturbáló pasit fognak keresni főleg olyan helyen ahol kamera sincs.

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Igen kérdező, legközelebb hívd ki a rendőröket!

Azok majd kimennek az erdő közepére egy turista ösvényen, nekiállnak hajtóvadászatot tartani és keresik napestig sok-sok emberrel azt a férfit aki addigra Mexikóig el tud menni, vagy egyszerűen csak felöltözik és máris nem lehet rábizonyítani, hogy meztelen volt.

Amúgy szerinted mégis milyen törvényt sért meg valaki egy erdőben meztelenül?

Nem gondolod, hogy ezzel az erővel ő meg feljelenthetne téged kukkolásért?

ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

“ Nem gondolod, hogy ezzel az erővel ő meg feljelenthetne téged kukkolásért?”

Igen. Az kukkolás, hogy közterületen sétálok és egy ember veri a f*szát. Azért ez nyilván nem a világ vége, de ne normalizáljuk már.


“ szerinted mégis milyen törvényt sért meg valaki egy erdőben meztelenül?”

Segítek neked, a BTK-t

“ 205. § (1) Aki magát nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából más előtt szeméremsértő módon mutogatja, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Forrás: [link]

ma 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Justinianus ***** válasza:
Ezt mondjuk pont nem sértette.
ma 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Segíts nekem, miért nem?
ma 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!