Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meindl túrabakancs javítása?

Meindl túrabakancs javítása?

Figyelt kérdés
Vettem kéz alól egy Meindl Air Revolution 2.0 túrabakancsot. A bakancs szinte vadi új volt, a vibram talpon még a mikrobarázdák is épek voltak, a felső rész, mintha most jött volna ki a gyárból. Kb 12-14 éves modell, ezért úgy gondolom, hogy miután megvették, egy szekrényben pihent míg el nem adták nekem. Gondoltam, mielőtt befognám egy "komolyabb" munkára, hordom kicsit a hétköznapokon, hogy szokjuk egymást, mivel a baki gyakorlatilag betöretlen volt. Egy nap hétköznapi használat után elkezdett leválni a vibram felső kopó talprész, és szemmel láthatóan a közép PU réteg kezdett szétesni, elporladni. Nyilvánvaló a középtalp elöregedett, ki kéne cserélni. Évekkel ezelőtt már volt hasonlóban részem, akkor többször próbálkoztam ragasztással, de nyilván nem a megfelelő szakembernél, mivel a kopó talp utána rendszeresen levált. Tudna valaki ajánlani olyan szakműhelyt, ahol korrektül elvégeznék a javítást, és van ez irányú saját tapasztalata? Budapest és környékét preferálnám. Tudom, a net a barátod, de csak pár helyet hozott fel, első látásra egy miskolci cég szimpatikus lenne, de túl messze van, a MOUNTEX a testvérmárka hanwag cipőkkel foglalkozik, de azt is kiküldik németbe javítani kb 3 hónapos javítási idővel, a többi cipész vállalkozást meg nem ismerem. és nem szeretnék úgy járni mint az előzővel, hogy túra közben keljen szikszalagozni a cipőt.

júl. 25. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A Mauna műhelyről jókat hallottam, én azt próbálnám meg a helyedben.
júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, de közben elvittem a LOKIT-hez. Ahogy nézem ez a Manua lehet hogy jó, de baromira drága, 63 ezer a teljes vibram talpcsere körgumival, ez a lokit-nál 35-be fáj, és ők is szépen megcsinálják.
júl. 31. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Akkor lehet, hogy féláron megúszod😃.
júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!