Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó, ha egy sátor kétrétegű?

Miért jó, ha egy sátor kétrétegű?

Figyelt kérdés

aug. 24. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb a höszigetelése.
aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b1812567 válasza:
100%
És kevésbé párásodik: hideg időben nem csepeg a nyakadba a kicsapódó víz
aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
5 másodperccel több időtök van elfutni a sátort tépkedő medve elől.
aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért jobb a hőszigetelés? A belső réteg általában hálós. Egy ilyen hálós rész mit számít a hőszigetelésben, vagy a lecsöppenő cseppben? Tapasztalatom szerint nem sokat.
aug. 27. 19:32
 5/7 b1812567 válasza:

Az akkor szúnyoghálós. Kétrétegű alatt én és a jelek szerint a többi válaszoló is azt értettük, amikor a belső réteg is szövet, csak nem vízálló.

Ahol belül háló van, ott értelemszerűen a rovarok ellen jó.

aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a rovar ellen jobb minél több réteg van, de amikor kinyitod bemehet valamennyi minden nyílászárónál. Ha 5 réteg van az még jobb lenne. Én nem látom hogy a 2 réteg annyival jobb mint az 1, ha csak rovarokról van szó. A lakásunkon is van szúnyogháló, de nem jutott még eszembe, hogy felrakjak még egy szúnyughálós ajtót a másik mögé, mert két réteg jobb, és zsilipet csináljak, mint az űrhajósok. Nyilávn lehetne, de ár érték és súly arányban nem éri meg. Sátornál is ezt gondolom, tehát nem tartom valószínűnek, hogy a válasz csak és kizárólag a rovarvédelem lenne.
aug. 31. 19:19
 7/7 brezko válasza:

Azért jó a rovarhálós sátor, mert ha nyáron meleged van, egész éjjel nyitva lehet a sátor ajtaja, s a rovaroktól védve vagy mégis.

Sőt, ha nem rögtön egymás előtt van az ajtó rész, hanem van köztük távolság, akkor egyszerre csak az egyiket nyitod ki.

szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!