Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyar állampolgáságomról...

Magyar állampolgáságomról lemondhatok? Semilyen kötődésem ne legyen az országhoz?

Figyelt kérdés
Kijöttem Ausztríba dolgozni, meg is tálaltama helyem. Erre hivnak otthonról a jött levél navtól, hogy 2évre visszamenőleg fizessem be tb t. Levolt jelentve navnak , hogy kijövök, itt be is vagyok jelentve. Annyira elegem van ebből lehúzásokból. Hozzateszem semmilyen orvosi ellatást nem igényeltem otthonról, meg amikor régebben jött felszolitó többszőr jeleztem , hogy nem kérem a csodás tbt és nem is fizetem érte mivel kint vagyok. Kihez tudok fordulni? Minden papirom megvan ,hogy kint melozok bejelentve? Illetve ezr magyar állampolgálságot nem lehet kitőrőlni? Nekem ebből csak szívás volt belőle idáig.
tegnap 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

#9

Nem kell szórni. Csak kifizetni azt amit a jogszabályok előírnak. Ha nincs állásod akkor fizesd be a kötelező havi cc 10e forintot.

Most hogy már menő segédmunkás vagy ez nem lesz gond.

tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 butuska, értelmezni is kéne amit olvasol, akkor jó reakció születne :D
tegnap 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
9. Te nem magyar vagy?
tegnap 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már a múltkori kérdéseknél is megírták neked, hogy ha nincs másik akkor nem.
tegnap 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%

13-as választ hiába pontoztátok le. Ezt írta: "nem szórjuk (mi nekünk ezért is van szembe a magyarokkal) :D"

Hadd kérdezzem már meg akkor, hogy ő magyar-e. Hiába költözik külföldre valaki és irogat itt a magas lóról, a származását, anyanyelvét nem tudja megváltoztatni.

tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Hadd kérdezzem már meg akkor, hogy ő magyar-e. Hiába költözik külföldre valaki és irogat itt a magas lóról,"


Az ilyenek csak komplexusos kis mitugrászok.

tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
49%
Jelentkezel az ukrán idegenlégióba, kérelmezed az ukrán állampolgárságot. Magyarsztánban ez törvényellenes, de az állampolgárságot nem tudom elveszik-e. Igaz maffiaállamból maffiaállamba emigrálni sem a legbölcsebb dolog.
tegnap 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!