Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik normális felnőtt...

Melyik normális felnőtt gondolkodik a telefonnal kapcsolatban így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy gumicsont a patkány kormány részéről, de azokat a felnőtteket abszolúte nem értem akik úgy állnak hozzá, hogy "nekünk se volt mégis túléltük" ez számomra annyira megragadt zombi felfogás, hogy hihetetlen. Attól, mert régen nem volt lámpa akkor világítsak gyertyával, vagy 2024-ben is középkori helyzeteket teremtsünk, mert akkoriban ez meg az nem volt?

szept. 3. 23:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 Igy igaz elvtárs.
szept. 4. 02:43
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
Hagyjátok már abba! Qrva unalmas már!
szept. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem az a baj, hogy nálatok van. Nem is a korosztállyal van a baj. Engem 32 évesen ugyanúgy zavar ha én a munkahelyemen dolgozom a másik meg tiktokon livezik, videochatel, telefonál, játszik vagy pötyög.


Az a baj hogy 99% nem figyel órán, tiktokoztok liveoztok! De a leckéhez, érettségihez már hülyék vagytok használni az okostelefont.


Ide írjátok ki magát a feladatok majd vki megoldja azt ti meg bemásoljátok a füzetbe hogy még véletlenül sem használjátok az agyatokat... Itt ez a baj hogy már túlzásokba vagytok/ vagyunk esve mind a felnőttek mind a gyerekek!


Kit hívsz ha baj van anyádon kívül? Tudod hogy kit kell tárcsázni hogy milyen adatokat adsz meg?


Van ez a csodás észbontól sorozat én elhiszem hogy van ennyi gyökér... Mikor nem tudod márc. 15 meg aug.20-kor mi van ..


Tehát engem az is ugyanúgy zavar ha egy" anyuka" liveozik sír hogy jajj neki mennyi a dolga, ilyen olyan vidiket csinál ..de mögötte meg retkes az egész ház... Magamra nem vagyok igényes csak mutatom...

szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Így jártatok, majd nem lesz tiktok meg warcraft óra közben. A hiszti értelmetlen.
szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 Nem járok iskolában telefonon meg biztos nem lesz warcraft, mert nem létezik, és továbbra sem az óra közbeni használatról beszélt senki elvtárs.
szept. 4. 12:36
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

"nekünk se volt mégis túléltük"

Ez pont az iskolai használatra szokták most mondani vagy úgy bármire.


Tudod sokszor szívesebben gyújtok gyertyát, mert hangulatos... Kinek mi.. nem mindenki annyira modern h kocsival is a wcre kategória...


Emlékszem mikor felköltöztem anno Bpre nyígtak sokan, hogy messze van... Kérdem milyen messze? Há gyalog fééél óra! Tessék?


Kva nagy kényelem van mostanság az a baj.

szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%
Azért nem kell telefon, mert elvonja arról a figyelmetek, ami a dolgotok: a tanulásról. Azzal, hogy a telefont nyomkodjátok és nem írtok, nem rajzoltok, szépen leülitek a kreativitásotokat és a kézügyességetek is.
szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 SZTANN ***** válasza:
81%

Én NORMÁLIS felnőtt vagyok. És végtelenül hülyének tartom az összes olyan felnőtt-dumát, hogy

bezzeg nekünk nem volt, mégis felnőttünk,

bezzeg mi még tudtunk figyelni,

bezzeg mi még tiszteltük a tanárt,

bezzeg mi még kaptunk 1-2 fülest, mégis felnőttünk,

bezzeg én is felpofoztam gyereket, mégis rendes ember lett,

stb....

Nekem bezzeg nem volt mobilom, mégis milyen szép nagy marha ember lett belőlem... Szánalmasan ostoba hozzáállás.

Ez a lehető legbugyutább, értelmetlen, idétlen szöveg.

Ma MA van, 21. század, minden más lett, mi is megváltoztunk (jobb esetben - a nulla IQ-júak ma is ugyanolyanok), a felnőttek is naponta tanulnak újat. És használjuk a mobilt meg minden más okoseszközt (aki nem, az a mezőn él a barmok között), ez itt a DIGITALIZÁLT világ. Ha akárki a feje teteére áll, akkor is ez van, akár tetszik, akár nem, akár jóváhagyjuk, akár letiltjuk...

A VILÁG KEREKÉT NEM LEHET MEGÁLLÍTANI.

szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 SZTANN ***** válasza:
75%

Én NORMÁLIS felnőtt vagyok. És végtelenül hülyének tartom az összes olyan felnőtt-dumát, hogy

bezzeg nekünk nem volt, mégis felnőttünk,

bezzeg mi még tudtunk figyelni,

bezzeg mi még tiszteltük a tanárt,

bezzeg mi még kaptunk 1-2 fülest, mégis felnőttünk,

bezzeg én is felpofoztam gyereket, mégis rendes ember lett,

stb....

Nekem bezzeg nem volt mobilom, mégis milyen szép nagy marha ember lett belőlem... Szánalmasan ostoba hozzáállás.

Ez a lehető legbugyutább, értelmetlen, idétlen szöveg.

Ma MA van, 21. század, minden más lett, mi is megváltoztunk (jobb esetben - a nulla IQ-júak ma is ugyanolyanok), a felnőttek is naponta tanulnak újat. És használjuk a mobilt meg minden más okoseszközt (aki nem, az a mezőn él a barmok között), ez itt a DIGITALIZÁLT világ. Ha akárki a feje tetejére áll, akkor is ez van, akár tetszik, akár nem, akár jóváhagyjuk, akár letiltjuk...

A VILÁG KEREKÉT NEM LEHET MEGÁLLÍTANI.

szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 árokpart ***** válasza:
67%
Aki felnőtt és most netán örül ennek az új sulis mobiltelefonszabályozásnak és mellette még kárörvend is, hogyna most megkapta a kölyke verebe a magáét az nem gondol arra, hogy abszolút semmi garancia nincsen arra, hogy itt meg fognak állni és csak a gyerekeket fogják ilyen szinten berendszabályozni és teljesen gyerekként kezelni. Úgy érzem, hogy minél több ilyen és hasonló tiltást nyelünk be, annál nagyobb az esély, hogy meg fogják tenni máshol is ahol általában a felnőttek fordulnak meg többször. Nyílván az igaz, hogy az olyan munkahelyeken ahol ez indokolt ott most is tiltják nem véletlenül, többek között ahol fontos, hogy ne okozzon valaki anyagi kárt, meg esetleg olyan automatikus vezérlés van ami nem kompatibilis a mobilhálózatokkal. Eltértem a témától. Tehát ha mondjuk pl. kitalálják majd, hogy a beteg a kórházba se viheti majd be és szépen ha mégsem adja le a kedves beteg, akkor rendőrt hívnak rá. (A kórházak is a Belügyminisztérum alá tartoznak). Ha netán ugyanezt majd bármilyen állami munkahelyre is bevezetik, hogy felnőtt emberként majd pl. az ebédidőben nem szólhat valaki haza a feleségének vagy a férjének bármi fontos adódik ,hanem könyörögni kell a főnök bácsinak, hogy had kaphassam meg a mobilomat és had szóljak már haza az ebédidőmben. Hogyan fog majd tetszeni? Tetszeni fog?
szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!