Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik normális felnőtt...

Melyik normális felnőtt gondolkodik a telefonnal kapcsolatban így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy gumicsont a patkány kormány részéről, de azokat a felnőtteket abszolúte nem értem akik úgy állnak hozzá, hogy "nekünk se volt mégis túléltük" ez számomra annyira megragadt zombi felfogás, hogy hihetetlen. Attól, mert régen nem volt lámpa akkor világítsak gyertyával, vagy 2024-ben is középkori helyzeteket teremtsünk, mert akkoriban ez meg az nem volt?

szept. 3. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Ez maximum az iskolásoknak gumicsont. :) Én nem vagyok iskolás, tehát magasról szarok rá, hogy elveszik-e a telefont vagy sem. Engem az érdekel, hogy megfelelő-e az EÜ például?
szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Az már csak ráadás, hogy szar. De épp ez a baj, hogy csak az foglalkoztatja az embereket ami érinti őket épp ezért van 14 éve hatalmon a Fidess.
szept. 3. 23:34
 3/20 árokpart ***** válasza:
57%
1-es Majd ha netán az éelted véletlenül úgy alakulna, hogy kénytelen lennél egy felnőttképzésen részt venni mondjuk egy esti képzésben ami oktatási intézményben zajlik és a jelenlegi rendelet alapján neked is ugyanúgy le kell adnod felnőttként a mobilodat akkor már nem fogsz magasról tenni rá . Ha meg nem adod akkor kihívják rád a zsarukat. Nem túlzás ez van a törvényben. Na szóval még most is teszel rá?
szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Mit vergődtök már ezen a nyüves telefonon? Szinte egész Európában betiltották a sulikban, ott is a görény Fidesz műve volt?
szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

#3 Akkor nem megyek felnőttképzésre, mert a jelenlegi munkahelyem nem teszi lehetővé azt, hogy ne legyek elérhető. Ha hívnak fel kell vennem a nap 24 órájában, ünnepnapokon, hajnali 2-kor vagy bármikor. Tehát, ha felnőttképzésként is 31 évesen ez is vonatkozna rám, akkor kiiratkoznék vagy el sem kezdeném a tanfolyamot, mert tudom, hogy ezt nem tudnám betartani. :) Na de egy középiskolásnak nincs olyan munkaköre ahol folyamatosan rendelkezésre kell állnia.


Amúgy meg nem értek egyet ezzel a határozattal. Azzal értenék egyet, ha csak az órán kellene leadni a telefont és óra után kapod is vissza, a szünetben meg használhatod. Ez teljesen jogos lenne és értelemszerű.

szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a tanáraim se értik. Beszélgettünk róla órán, ők is úgy vannak vele, hogy oké, ők telefon nélkül nőttek fel, de mi nem. Mi ebbe születtünk bele. Azzal egyetértek én is, hogy órán ne használjuk, tegyük ki egy erre kijelölt helyre, de szünetben had csináljak azt amit akarok. Vagy ha még el is veszik, garantálják, hogy nem lesz baja és vállaljanak érre felelősséget. Mert ez sincs.
szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Felelősséget kell válallniuk, ma mondta Maruzsa elvtárs. Tehát ha eltünik vagy megsérül és nem fizetik meg a kárt akkor bíróságon perelhetők.
szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

A normális és a gyakori nem szinonimák.


Még régebb olvastam valami Facebook cikkett arról, hogy nem tudom melyik országban az iskolákban az analóg órákat lecserélik digitálisra, mert a gyerekeknek nehésséget jelent olvasni.


Ment a hőbörgés, hogy "szégyen", "nekünk bezzeg megtanították", "egyre butábbak a gyerekek", "lusták", "ezek a mai fiatalok", stb.

De mikor megkérdeztem, hogy a pattintott kőeszközök megmunkálásával hogy állnak, miért hagytak elveszni egy ilyen fontos tudást, miért olyan lusták, hogy inkább a boltból vesznek egy kést, hallgattak, mint a sír.


Ez amolyan dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás, vegyülve azzal, hogy ők mennyivel jobbnak képzelik magukat mindenki másnál.

szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Ez frappáns volt tetszik a kérdésed feléjük.
szept. 4. 02:06
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én a mobiltelefon birtoklását letöltött sorkatonai szolgálathoz kötném. Akkor eleve nem is kéne vitázni az iskolában való betiltásán.
szept. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!