Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is törvényt...

Szerintetek is törvényt kellene hozni aról, hogy aki házasságon kivül születik gyerek csakis a férfi (azaz az apa) belegyezésével tudja érvényesiteni az anya a gyerekkel való jogait?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a férfiak se szexelhessenek házasságon kívül, ne csak a nők. Hol élsz te? Látom kicsit sem vagy szexista, áááá nem.
2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
41%

Hát engem sosem érdekelt ki milyen oldali, attól még nevelhet gyereket jól. Persze amit írtam csak diktatúrában fordulhatna elő, ott viszont van ilyen jelenség...


Szerintem az az emberiség legalja, aki úgy szül gyereket, h megerőszakolták. Mi a jó istennek? Mit érezhet az a gyerek? Én nem tudnék ezzel a tudattal élni és valszeg öngyilkos lennék, de tudom hogy én normális körülmények között születtem.

2010. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!