Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is törvényt...

Szerintetek is törvényt kellene hozni aról, hogy aki házasságon kivül születik gyerek csakis a férfi (azaz az apa) belegyezésével tudja érvényesiteni az anya a gyerekkel való jogait?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,ha nem lenne olyan nő aki házasságon kivül szexel,akkor nyilván a férfiaknak sem lenne kivel csak a feleségükkel.
2010. nov. 1. 20:27
 22/32 A kérdező kommentje:
Ugylátszik sok nő válaszolgat itt.A férfiak meg kevesen...
2010. nov. 1. 20:33
 23/32 anonim ***** válasza:
Kicsit sem vagy szexista...
2010. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
67%

Én férfi vagyok, de továbbra is igazságtalannak tartom az ötletedet.


Arra pedig még mindig nem adtál választ, hogy ha egy nőt megerőszakolnak és abból lesz gyerek, akkor mi legyen vele.

Vetesse el csak azért, mert a mocsok "apja" nem akar tartásdíjat fizetni?

Már ne is haragudj, de ez kegyetlenség. Már-már a gyilkossággal határos.

2010. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ha valakit ugy erőszakolnak meg ,akkor valószinűleg 95% ismeretlen az apa.De hameg ismerős lenne az elkövető minden normális gondolkodású nő tesz rendőrségi feljelentés ilyenkor.De könyörgöm ki az a nő aki megszül igy egy gyereket?Ha meg megyszüli valószinűleg retteng az apától,és nem kivánja látni,mégcsak a gyerektartás céljából sem.DE amugyis az ilyen erőszakulos férfiak maradjanak börtönbe...
2010. nov. 1. 22:26
 26/32 anonim ***** válasza:
26%

Én azt vezetném be, hogy csak úgy születhessen meg egy gyermek, hogyha engedélyt kap rá az államtól. Minden embernek meg kell adni az esélyt egy normális életre. Ezt viszont csak családban érheti el. Az állam az engedélyt mondjuk 3 éve házas embereknek adná meg, mondjuk. Ez nyilván hosszas előkészítést igényelne, más társadalmi berendezkedést, nyilván csak egy álom. Szálasinak tervbe volt véve.


Mielőtt betegnek néznének


Az ötleted nyilván támogatom, kezdetnek nem rossz. De ezzel még várni kell pár évvel. Először erős gazdaság--->jó szociális rendszer, oktatás fejlesztése (pl. nemzeti identitástudat nevelése)--->máshogy gondolkodó emberek stb.

2010. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó na erre is gondoltam.Én irtam nem csak apénzről van szó.De nyílván sokkal jobban nevelkedik ugy fel egy gyerek ,hogy tudja őt mind a két szűlő akarta,és szereti is.Stabílabb, magabiztosabb ,nyugotabb gyerek lesz.Amugy gondoljatok bele a legtöbb bűnőző milyen családból is származik???
2010. nov. 2. 07:38
 28/32 hennike ***** válasza:
85%

én meg abban bízom, hogy nem leszel politikus....

csak a nők a könnyűvérűek???

így kapásból biztos volt vagy 10 olyan pasival randim, aki 3-4 találka után megunta, mert nem adtam oda magam, és lelépett. és pontozzatok le nyugodtan, de igen is sok pasi van, aki magára hagyja a nőt a gyerekkel. mert ő férfi, neki jár a kaland. hányan csalják meg a párjukat a terhesség alatt is. persze nem mindenki.

szex csak a házasság alatt. mondd te melyik bolygóról jöttél??

mellesleg elárulnám, nálunk az egyetemen az volt a pasik felfogása, hogy a nő eshet teherbe, gondoskodjon CSAK ő a védekezésről és a legtöbb nem akart komoly kapcsolatot, mert buli, buli, buli.... meg a barátnő nyűg.

2010. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Én nemcsak házassághoz kötném a gyerekvállalást hanem IQ szinthez is...
2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
82%

"Ha valakit ugy erőszakolnak meg ,akkor valószinűleg 95% ismeretlen az apa."


Marha jó!

Akkor nem hogy nem hajlandó fizetni, de még nem is látják többé.

Király


"De hameg ismerős lenne az elkövető minden normális gondolkodású nő tesz rendőrségi feljelentés ilyenkor."


Miért?

Ha ismeretlen akkor nem?

És amúgy is, ez min változtat?

Ha tesz feljelentést, akkor nem lesz gyerek?

Vagy ha tesz feljelentést, akkor az erőszaktevő úgy fog dönteni, hogy fizeti a gyerektartást?


"De könyörgöm ki az a nő aki megszül igy egy gyereket?"


Pl. az, aki nem akarja elvetetni.


"Én azt vezetném be, hogy csak úgy születhessen meg egy gyermek, hogyha engedélyt kap rá az államtól."


Ez mégjobb. :D

Akkor ha baloldali a rendszer, akkor a jobboldaliak nem kapnak engedélyt gyereket csinálni?

Adj egy kis időt, hogy szétröhöghessem magam!


"De nyílván sokkal jobban nevelkedik ugy fel egy gyerek ,hogy tudja őt mind a két szűlő akarta,és szereti is."


Ez tiszta sor.

De ezzel a törvényötleteddel nem csak olyanokat büntetsz, akik tényleg megérdemlik.

Sőt. Javarészt nem azokat.


"igen is sok pasi van, aki magára hagyja a nőt a gyerekkel. mert ő férfi, neki jár a kaland. hányan csalják meg a párjukat a terhesség alatt is. persze nem mindenki."


Erről tépem én is a szám már mióta!

2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!