Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emeltethető az összeg erre...

Emeltethető az összeg erre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Meg van állapítva egy összeg, amit fizet is rendesen. Viszont tudomásomra jutott, hogy sikerült neki házat venni, erre hivatkozva tudok valami pénzhez jutni? Egyszeri juttatáshoz a gyerekek nevében? Vagy emeltethető a gyerektartás?

jún. 18. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozva, hogy sikerült gyarapodnia (persze nem tudom H miből de nem hitelre vette a házat) erre szeretnék emeltetni hiszen eltitkol bizonyos kereseteket.
jún. 18. 21:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt a másik kérdést nem én írtam, de többet ezzel nem foglalkozok. Ignorálom tovabbiaknak az ilyesfajta kommenteket.
jún. 18. 21:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonló a megfogalmazás, a történet, és nem 10 millióan látogatják az oldalt. De biztosan úgy van, ahogy mondod.
jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehetséges hogy az új feleség hozománya/öröksége/családi támogatása is benne van? Ahhoz már tényleg semmi közöd nincsen.
jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

11

Ha a bejelentett fizetése nem változott, nem tudsz mit tenni.

Lehet, hogy hitelre vette, örökölte vagy 1000 más módon került a tulajdonába, amihez neked mellesleg nincs túl sok közöd...

jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha a bejelentett fizetése nem nőtt, akkor hiába mész a bíróságra.

A hiteles házára nem emelik meg a gyerektartást.

jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!