Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális átszúratni egy gyerek...

Legális átszúratni egy gyerek fülét?

Figyelt kérdés

jún. 11. 15:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
Igazatok van, tiltsunk be mindent. Sőt, csak azzal lehessen etetni is a gyereket, amihez előtte hozzájárul.
jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
50%
Már elnézést, de az mennyivel jobb, hogy megkeresztelik, vagy átmossák az agyát mindenféle vallásos babonákkal és templomba kényszerítik, tudatmódosítják, stb.? Annyi a vallás miatti szexuális zavar, hogy rengeteg, mert baromságokkal tömték a fejét egész gyerekkorában. Az miért van rendjén?
jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
54%
#5 Te is csak akkor pelenkázod a babát, ha szól neked?
jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Én minden vagyok, csak libsi nem. Én nagyon szeretem a lányok fülbevalóját. A szép fület szép fülbevalóval nagyon erotikusnak tartom. Én kislányomnak csak akkor csináltatnám, ha ő kéri. Manapság fiú gyerekek esetében sem ritka, hogy pici korukban kapnak. Az ilyen szülőnek százas szöget nyomnék keresztül a fülén.
jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Cubina ***** válasza:
100%

Ez mostanáig soha, egyszer sem okozott gondot senkinek. Aztán egyszer csak megjelent egy influencer az instán, aki hirtelen hevesen elkezdte gyűlölni az anyját azért, mert csecsemő korában "megkínozta" és engedély nélkül lyukat fúratott a két fülébe. Ezzel szerinte konkrétan tönkretette az anyja az életét, és életre szóló lelki sebet okozott.

Bár az elég furcsa, hogy ez csak mostanában, felnőttként jutott eszébe, hiszen egész addigi életében hordta a fülbevalót (ha nem hordta volna, összeforrt volna a lyuk).

Az ő hatására egyből rengetegen szintén utálni kezdték az anyjukat, ha másért nem tudták, hát a füllyukasztás miatt.


Nekem is születésem után fúrták ki, ráadásul elég rosszul, mert az egyik oldalon a lyuk jóval hátrébb van, de egyszer sem jutott eszembe, hogy szidjak vagy gyűlöljek bárkit is, főleg az Édesanyámat, amiért ezt a "halálos" bűnt elkövették. Volt egy-két év, amíg nem hordtam fülbevalót, el is kezdett szépen beforrni a lyuk, úgyhogy elkezdtem megint hordani. Szeretem a fülbevalókat, egy szép frizurával nagyon feldobják az arcot és nagyon nőiesek. Az sem érdekel, hogy nem ugyanott van a két lyuk.

Az összes női ismerősömnek csecsemő korában fúrták ki a fülét, soha egyikük sem panaszkodott ezért. Sokan közülük évekig nem hordtak fülbevalót és beforrt a lyuk, amit aztán megbántak és újra kifúratták. Csakhogy felnőtt korban már sokkal körülményesebb az egész. Gennyesedik, begyullad, újra beforr, hegesedik, stb. Ennyi erővel azért is gyűlölhetnék egyesek az anyjukat, amiért nem lukasztotta ki a fülüket csecsemőként, és kitette őket a felnőttkori lyukasztás következményeinek.


Számítok rá egyébként, hogy megjelennek olyanok is, akik azért gyűlölik az édesanyjukat, mert kiskorukban gyógyszer helyett rendszeresen kúpot nyomtak fel nekik lázcsillapításként, ezzel kitágították és megszentségtelenítették a hátsójukat, ezzel egy életre szóló lelki sérülést okozva.


Egyébként meg őszintén azt kívánom mindenkinek, hogy az legyen a legnagyobb baja az életben, hogy kifúrták a fülét.

Arra viszont nincs mentség, hogy valaki a saját anyját (vagy másokét) gyűlölje ezért, hiszen ebből látszik, hogy mindig mindent megkapott az életben, soha nem kellett megküzdenie semmiért. Mert ha úgy lett volna, sose lett volna ideje ilyen baromságokon felháborodni, gyűlölködni, amikor a világ tele van valódi kegyetlenséggel, igazságtansággal és azzal senki sem foglalkozik.

júl. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

#35 Nem értettem a kérdést amikor megjelent, így most mér érthető hogy mi volt az oka. Köszi!

Nagy az Isten állatkertje.

Ahogy idős rokonaim szokták mondani: Jó dolgában nem tudja mit találjon ki.

júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Sz.rjon sunt az a sok gyoker, aki lepontozta a valaszom.


35/36 Megbocsass, de zoldsegeket mondasz! Rengeteg piercinget szurnak felnott korban. Valahogy az is gyogyul (vagy inkabb nem). 16 alatt meg eleve nem is lehet tudtommal. A fulbevalo meg viszonylag a legkevesbe rizikosnak szamit. Nem rizikosabb idosebb korban, mint pici korban. Amugy meg nemi empatiat eroltethetnel te is meg mas is! Te szereted a tiedet, mas meg nem. Ha ferfi letemre a megkerdezesem nelkul csinaljak ezt velem a szuleim, az meg felnottkent orrba veres. Szurkaltassa magat mindenki, ahogy aakrja. Szerintem gyereknek nincs ilyesmire szuksege.

júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!